Czy ktos mial w rekach ten aparat? Używa go?
Chce kupic jakis dobry sprzet oprocz D70, wiem ze ma mocowanie Nikona i jak bede mial nikorra 70-200mm f2.8 VR to bym walsnie chcial miec drugie body. Zastanawiam sie teraz nad opcjami: D70s tani i dostepny od zaraz; S3pro dwa razy droższy od poprzednika, oraz jezeli przekonacie mnie bym zaczekal na D90, D200?
Czy Fuji jest tak wytrzymaly jak Nikon, jakie osiaga przebiegi migawaki i jaki jest w razie co jego serwis, w porównaniu do Nikona.
Jezeli cos nie jest zrozumiale to bede tłumaczył.

Pozdrawiam.