Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1

    Domyślnie Poranek nad Zalewem Zemborzyckim

    Dzisiaj rano wybrałem się na spacer na Zalew Zemborzycki. Było chłodno ale bezwietrznie także woda wyglądała nieomal jak lustro. Zrobiłem kilka zdjęć z których dwa prezentuję i proszę o opinie.
    Pierwsze zrobiłem zanim słońce wyszło ponad las i zaczęło oświetlać wyspę, drugie kilka minut po tym jak jego promienie zaczęły już muskać wyspę i wodę, a mgła zaczęła znikać.

    1.

    2.

  2. #2

    Domyślnie

    I Ty narzekałeś na światło...
    Kupuję jedynkę
    Wypijmy za blendy...

  3. #3

    Domyślnie

    Tak wyglądało przez jakieś 15-20 minut. Wcześniej było szaro i mgliście, później gdy słońce wyszło nad las mgła się podniosła i słońce świeciło jak przez chmury. Momentalnie wszystko zrobiło się zupełnie zwyczajne.

  4. #4

    Domyślnie

    Dla mnie też 1. Na dwa ten konar przeszkadza biorąc pod uwagę minimalizm sceny.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Dla mnie też 1. Na dwa ten konar przeszkadza biorąc pod uwagę minimalizm sceny.
    Mam tak samo Jedyneczka za to bardzo na tak.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  6. #6

    Domyślnie

    Eee, z badylem też jest dobrze, jeśli chodzi o kompozycję. Jednak 1. zdecydowanie lepsza, to przykład, że nie zawsze tzw. "światełko" jest korzystne.
    A new shit has come to light...

  7. #7

    Domyślnie

    Kupuję tylko dwójkę, konar likwiduje nudę.
    Nikon i podróże ...


  8. #8

    Domyślnie

    A tak się cieszyłem że zaświeciło, do tego tak kombinowałem by mieć w kadrze konar a nie mieć trzcin, a tu taki zawód .
    Dobrze że choć moshica to docenił .

  9. #9

    Domyślnie

    Dla mnie 1nka - super jest. Jedna tylko uwaga, że dla mnie za ostro jest .

  10. #10

    Domyślnie

    Z tą ostrością to się zgodzę. Przy większej rozdzielczości wygląda znacznie lepiej, bo wtedy nie trzeba tak wyostrzać. Forumowy rozmiar jest trochę za mały ale o tym już było wiele razy.

    Dodam tylko że na 1 jest czapla siwa (na wyspie było ich kilka ale na tym kadrze widać jedną). Przy tak małej rozdzielczości prawie zniknęła i tylko dzięki temu że wiem gdzie jest to ją dostrzegam.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •