Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
  1. #21

    Domyślnie

    Radku.
    Twoje zdjęcia są inne niż moje i mam wrażenie że inaczej postrzegasz piękno świata. Jednak Twoje zdjęcia też czasem zapadają w pamięć. Szczególnie górskie, ale jestem genetycznie "półgóral", także to się nie liczy .

  2. #22

    Domyślnie

    Materiał wyjściowy masz bardzo udany ! Zdjęć w dużym formacie nie widziałem o oceniam te wrzucone na portal
    Do roboty ! Pozdrawiam

  3. #23

    Domyślnie

    Biorę obie foty, ale ostrzenie do zdecydowanej poprawki, jest stanowczo za mocne.
    LED ZEPPELIN

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiotrPJ Zobacz posta
    No to żeś Tomku poszalał - oba zdjęci mi się podobają i pokazują, że nad Zalewem też można
    Piotrku,
    ja uwielbiam "lubelski" Zalew. Tam wiele można. Poczynając od kąpieli w zimnej wodzie na wiosnę, poprzez romantyczne spacery w ciepłe letnie wieczory i podziwianie jesiennych mgieł, po chodzenie po lodzie i słuchanie huku pękającego ludu o świcie i jazdę na łyżwach w środku zimy .
    Zresztą znasz mój stosunek do tego akwenu .

  5. #25

    Domyślnie

    @Nikonozaur
    Uczę się obróbki (w tym ostrzyć), ale nadal stwierdzam że jak nie wyjdzie mi w plenerze, to obróbką nie uratuję . Zwyczajnie nie potrafię . Chyba trzeba się udać na jakieś szkolenie/kurs.

    Dziękuję Andrzeju, wiem że do Ciebie mi jeszcze daleko, także ciesze się że się wypowiedziałeś.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    @Nikonozaur
    Uczę się obróbki (w tym ostrzyć), ale nadal stwierdzam że jak nie wyjdzie mi w plenerze, to obróbką nie uratuję . Zwyczajnie nie potrafię . Chyba trzeba się udać na jakieś szkolenie/kurs.

    Dziękuję Andrzeju, wiem że do Ciebie mi jeszcze daleko, także ciesze się że się wypowiedziałeś.
    Daleko? Masz chyba na myśli nasze miasta.
    Obie foty w/g mnie ostrzenia w ogóle nie wymagają, a na pewni pierwsza. Już samo zmniejszanie wystarczy. Na drugiej może lekko podostrzyłbym pierwszoplanowy karcz i to wszystko. Generalnie nieba ani wody nie ostrzę, a takiego jak zaprezentowane w szczególności.
    LED ZEPPELIN

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta

    Może czas przyjechać do Lublina?

    Przez 15 lat zalew bardzo się zmienił...

    Dzieki za zaproszenie ale pomio ze to moje rodzinne strony to nie po drodze mi ...

    http://youtu.be/N-f-RM_YESI

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Kupuję tylko dwójkę, konar likwiduje nudę.
    Zgadzam się. Bez konara nic się nie dzieje i brakuje przestrzeni.

  9. #29

    Domyślnie

    Dopiero teraz znalazłem te zdjęcia

    Jedynka jest bardzo ładna le taka... no właściwie można sie tego spodziewać. Chodzi "w pewnym standardzie"
    to nie jest złe, po prostu niektórym będzie czegoś brakować
    Za to drugie zdjęcie poprzez ten element któru rozbija trochę taką swoistą "harmonię spodziewaną" , jak dla mnie, jest znacznie bardziej ciekawym zdjęciem

  10. #30

    Domyślnie

    Dwójka lepsza.
    Może dałoby się zrobić update po 6 latach?
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •