Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
  1. #11

    Domyślnie

    A ja biore oba. 1-ka super, a 2-ka wymiata
    Ostatni raz byłem nad zalewem 15 lat temu.

  2. #12

    Domyślnie

    Wspaniałe miejsce bardzo dobrze pokazane
    Biorę po kolei, jak leci 1 a następnie 2 .
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  3. #13

    Domyślnie

    Panowie, bardzo dziękuję za tak pozytywny odbiór.

    @piotrbzdyra
    Może czas przyjechać do Lublina?
    Przez 15 lat zalew bardzo się zmienił. Część zachodnią zalewu i zachodni brzeg Bystrzycy powyżej zalewu mocno zabudowano, zmodernizowano i rozbudowano ośrodki. Półdzika została tylko część południowa i południowo wschodnia, czyli najdalsza od miasta. Za to są tam żółwie, węże, bobry, piżmaki i mnóstwa ptaków od zimorodków przez różne czaple i kaczki po różne drapieżniki na nie polujące.
    I tylko brak czasu na obserwowanie i fotografowanie .

  4. #14

    Domyślnie

    No to żeś Tomku poszalał - oba zdjęci mi się podobają i pokazują, że nad Zalewem też można
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  5. #15

    Domyślnie

    Jedyneczka piękna, na 2 już za dużo się dzieje.

  6. #16

    Domyślnie

    Podoba mi się! Od której strony zalewu to jest? W Grudniu będę na tydzień w Lublinie, to może się przejdę, popykam (jakby co, to zapraszam).

  7. #17

    Domyślnie

    Tak jak pisałem 3 posty wyżej, dzika (prawie) część zalewu to jego południowa i południowo wschodnia część (las i to nie cały).

    Te zdjęcia robiłem z południowego krańca, a wyspa to tzw. "Naga wyspa" lub "Wyspa nudystów".

    Zaproszenie..., hmmm... ponad 20 lat miałem nad zalew około 10-15 minut spacerem, teraz mam dalej, ale za to widzę go z okna na 5 piętrze. Niemniej jednak zaproszenie przyjmuję. Kiedyś bywałem tam nieomal codziennie, teraz niestety rzadziej.

  8. #18

    Domyślnie

    Zdjęcia zabite obróbką...
    Jedynka było by całkiem ok gdyby było na niej takie światło jak na dwójce... Nie podzielam opinii i zachwytów kolegów w tym przypadku. Podszedłbym do obróbki raz jeszcze i delikatniej bym potraktował fotę...

  9. #19

    Domyślnie

    Dokładnie to samo co Kolega wyżej napisałbym gdybym nie został uprzedzony...
    NIKON

  10. #20

    Domyślnie

    Dzięki Robercie.
    Lubię Twoje zdjęcia (np to http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=241659), także cenię sobie Twoje zdanie. Pozostaje mi jedynie napisać to samo co do Kultena (którego zdjęcia często powalają mnie na kolana), że w większym formacie wygląda duuużo lepiej.
    Cieszę się że się wypowiedziałeś.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •