Witam - jestem początkującym użytkownikiem aparatu D90- i mam problem z ostrością na całym modelu który fotografuje na jednolitym tle - (ciuchy na modelce) zawsze coś jest nie ostre głównie dolna część modelki przy ustawieniach:
sprzęt:
D90+ Sigma 17-50mm 2.8 + Speedlight SB-700
Ustawienia:
f 5.6, czas 1/40 iso 800-1000, EV +2.0, AF-A, autom. wybór pól ostrości w trybie wyboru pola ostrości
gdzie robię błąd - przy jakich param. ekspozycji
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami