Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Szalony plener ślubny

    Witam. Chciałem się podzielić z Wami ostatnim plenerem ślubnym jaki zrobiłem. Para była wyjątkowo szalona, przez co pozwoliliśmy sobie na mniej typowy "romantyczny" styl Z takimi ludźmi, aż przyjemnie robić zdjęcia... choć musieliśmy walczyć, żeby z przytulanych zdjęć na końcu znów nie wyszło skakanie i wspinaczka Jestem ciekawy waszych opinii.

    Gdyby ktoś chciał zobaczyć pełny plener na blogu to zapraszam: http://lazarskiartgroup.blogspot.com...r-extreme.html

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.
    FX+DX+Lęsy
    BLOG

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt nic?
    FX+DX+Lęsy
    BLOG

  3. #3

    Domyślnie

    Witam.
    No chyba nie ma się do czego przyczepić
    Z drobnych sugestii, za mało miejsc różniących się od siebie.

    Bardzo fajny secik, fajna obróbka, ostro i fajnie ogarnąłeś to w pełnym słońcu.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcdeq Zobacz posta
    Nikt nic?
    super fote masz w awatarku

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar sonicq
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    161

    Domyślnie

    Blog trafił już do ulubionych
    Cały materiał jak dla mnie super, spójny i bardzo fajnie zrobiony. Lubię takie kolorki.
    Nr. 3 doświetlane jakoś?

    Na niektórych tylko bym ściągną trochę kolorów z sukni młodej, żeby było nieco bardziej biało - np. na tej 3. kolor odbija prawdopodobnie od deski, na blogu też jest kilka takich, ale w całości w ogóle nie przeszkadza, a PM nawet nie zauważy.

    Gratulacje.

  6. #6

    Domyślnie

    Technicznie ok ale jak to się mówi do mnie jakoś nie przemawiają. Takie zestawienie desek z piaskiem jakoś nie wzbudza we mnie myśli "wow ależ oni są szaleni..."
    Chyba ze szalony jest ten motocyklista który nie wiadomo po co jest w tle na zdj.3.
    6 tez kadrowo cos nie bardzo chyba ze te drzwi po prawej są wazną częścią zdjecia.
    Bodoba mi się za to 8.
    D700, D700, D7000, S24-70/2.8HSM, N18-35, N35/1.8, N85/1.8, SB-900

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    super fote masz w awatarku
    Hehe Dzięki!

    Nr. 3 doświetlane jakoś?
    Na niektórych tylko bym ściągną trochę kolorów z sukni młodej, żeby było nieco bardziej biało
    Tak, doświetlone dużą blendą.
    No i to jest cenna uwaga, bo suknia często łapie te kolorowe refleksy i warto je wywalić w post produkcji.

    Dzięki za odzew
    FX+DX+Lęsy
    BLOG

  8. #8

    Domyślnie

    Świetny pomysł, super zdjęcia. Nie ma się do czego przyczepić młodzi na pewno byli bardzo zadowoleni
    Nikon D5100 |Nikon D7100 | N18-105| N35 |Nikkor 70-200 f/2.8 Grey | N55-300|Sigma 17-50 | N SB-700 |YN-560 II| revuenon 135mm f/2.8 | Velbon DF60 | RF603II

  9. #9

    Domyślnie

    Podobają mi się. Na zdjęciu numer 3 motocykl wg mnie jest niepotrzebny, psuje mi kadr.

  10. #10

    Domyślnie

    W sumie mam kadr bez motocykla i z ale wrzuciłem z, żeby ten sportowy klimat zachować. Dzięki za opinie!
    FX+DX+Lęsy
    BLOG

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •