Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Torba/plecak foto

    Witam!

    Pewnie takich postów było od groma i jeszcze trochę ale dosyć trudno znaleźć mi dla siebie odpowiedni.A szybciej będzie jak ktoś po prostu rzuci jakiś pomysł.

    Otóż szukam plecaka/torby w dobrej cenie które pomieściłoby d90 z 18-200, samyanga 8mm, 50mm i metza 52 + jakieś filtry czy kartę.
    Zależy mi na czymś max 200 zł. Nie będę często wynosił z domu więc czym taniej tym lepiej ( z rozwagą oczywiście).

    Także wielkie dzięki za odzew (jeśli taki będzie)

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kamyq Zobacz posta
    Pewnie takich postów było od groma i jeszcze trochę ale dosyć trudno znaleźć mi dla siebie odpowiedni.A szybciej będzie jak ktoś po prostu rzuci jakiś pomysł.
    Masz rację, że "takich postów było od groma". Polecam zacząć od przejrzenia wcześniejszych odpowiedzi:
    https://www.google.pl/#q=plecak+site....nikoniarze.pl
    https://www.google.pl/#q=torba+site:forum.nikoniarze.pl
    D85,75,71 || N 14-24,24-70,70-200,200-500 || S 85A

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •