Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Płatne szablony z CMS-em

    Szukam jak w temacie, stron oferujących zakup płatnych szablonów do tworzenia galerii zdjęć z CMS-em (mogą być z Flashem lub bez). Miejsce na stronę na serwerze już mam. Wygooglałem parę stron, ale strona na której były fajne szablony niestety nie działa. Chodzi mi o : http://www.szablon24.pl.
    I druga sprawa. Ktoś z nikoniarzy zakupił szablon na galerię u pewnego freelancera bodajże z Warszawy. Niestety pamięć ma krótka ale wiem, że miał ciekawe szablony. Nijak nie mogę go namierzyć. Pomożecie ?
    D7100 NIKKOR AF-S 18-55 mm, TAMRON SP 70-300 mm, SIGMA DC 17-50 mm EX HSM
    PC : ASUS Z170, Procesor : i5-6500, Pamięć : 16 GB, Dysk : SSD 250 GB + HDD 1 TB, Karta grafiki : Gigabyte Nvidia GTX1050 Ti System operacyjny : Windows 10 Home 64-bit.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sruba Zobacz posta
    http://www.templatemonster.com/ ja kupiłem tam, na święta w grudniu są duże zniżki, 50% ceny
    Nie wiesz czy zniżki w okresie świątecznym dotyczą wszystkich szablonów czy tylko wybranych ?
    D7100 NIKKOR AF-S 18-55 mm, TAMRON SP 70-300 mm, SIGMA DC 17-50 mm EX HSM
    PC : ASUS Z170, Procesor : i5-6500, Pamięć : 16 GB, Dysk : SSD 250 GB + HDD 1 TB, Karta grafiki : Gigabyte Nvidia GTX1050 Ti System operacyjny : Windows 10 Home 64-bit.

  4. #4
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paveu Zobacz posta
    Nie wiesz czy zniżki w okresie świątecznym dotyczą wszystkich szablonów czy tylko wybranych ?
    Nie zwróciłem wtedy uwagi, zobaczyłem, że ten, na który się czaiłem od dłuższego czasu, jest o połowę tańszy i od razu kupiłem...

  6. #6

    Domyślnie

    O cholera paveu, ale masz paskudny awatar

    Edit: nie przepraszam, paskudny to złe słowo... raczej psychodeliczno przerażający (przynajmniej mnie )
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Misher Zobacz posta
    O cholera paveu, ale masz paskudny awatar

    Edit: nie przepraszam, paskudny to złe słowo... raczej psychodeliczno przerażający (przynajmniej mnie )
    No popatrz, a to był komediant z teatru ulicznego ze street artu w Krakowie

    A teraz z innej beczki. Testuję jeden z szablonów z http://www.templatemonster.com i za Chiny Ludowe nie mogę użyć w nim czcionki Open Sans Condensed Light bo nie chce mi jej wczytać w Panelu Kontrolnym szablonu. Czcionka musi być w mojej stronie i nie ma innej opcji. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić dla tej konkretnej czcionki ?
    D7100 NIKKOR AF-S 18-55 mm, TAMRON SP 70-300 mm, SIGMA DC 17-50 mm EX HSM
    PC : ASUS Z170, Procesor : i5-6500, Pamięć : 16 GB, Dysk : SSD 250 GB + HDD 1 TB, Karta grafiki : Gigabyte Nvidia GTX1050 Ti System operacyjny : Windows 10 Home 64-bit.

  8. #8

    Domyślnie

    Tu już nie pomogę, ale myślę, że informatyk powinien dać radę. Mój szablon modyfikowałem, ponieważ nie odpowiadała mi "firmowa" galeria, próbowałem zainstalować plugin z taką jaka mi się podobała, ale gryzł się z szablonem... Nie chciało razem chodzić. Skończyło się właśnie na interwencji mojego brata, informatyka, który wprowadził do kodu cały skrypt z galerią (czy coś takiego, w każdym razie grzebał w tym kodzie), ale wyszło dokładnie tak jak miało być.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paveu Zobacz posta
    Nie wiesz czy zniżki w okresie świątecznym dotyczą wszystkich szablonów czy tylko wybranych ?
    Bywa różnie, ale ten chyba dotyczył wszystkich szablonów. Teraz widzę na polskiej stronie TM http://www.templatemonster.com/pl/ konkurs z 60% zniżką na HTML szablony.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •