Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Linie i kolory

  1. #1

    Domyślnie Linie i kolory

    Dwie fotki, które w weekend udało mi się zrobić krążąc po mieście. Jakby ktoś chciał się podzielić komentarzem to będę bardzo wdzięczny

    -1-

    -2-
    "Emotion is really the only thing about pictures I find interesting. Beyond that it is just a trick" - Christopher Anderson<br>

  2. #2

    Domyślnie

    powiem, że jak linie i kolory - co w ogólności jest całkiem dobrym tematem - to nie znaki drogowe i rozmazane auta , oraz nie portrety w szybach.

    gdybyś 2kę, nieco bardzie wyascetyzował (że użyję trudnego słowa) i podał w jakims dobrym świetle i kolorze, to byłaby to całkiem dobra zabawa formą.

    A tak to w obu przypadkach mamy troche ni psa ni wydrę.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  3. #3

    Domyślnie

    Nazwałem linie i kolory bo nie miałem pomysłu na tytuł (ogólnie mam z tym problem ). To są takie luźne pstryki nie powiązane ze sobą tylko wykonane w celu treningu - wyszukiwanie różnych elementów kompozycji (czego się właśnie uczę). Dzięki za komentarz - każdy, który otrzymuje tu na forum mnie dużo uczy i pokazuje jakie wiele pracy jeszcze przede mną, co jest bardzo korzystne.

    PS. Znam trudniejsze słowa niż "wyascetyzował"
    "Emotion is really the only thing about pictures I find interesting. Beyond that it is just a trick" - Christopher Anderson<br>

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •