Close

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 86 z 86
  1. #81

    Domyślnie

    D300 bardzo dobra pucha, która nigdy mnie nie zawiodła, zmieniłem dopiero na Fx-a.

  2. #82

    Domyślnie

    Mnie osobiście przekonała historia opisana na jakimś FO, chłopaka który gdzieś na polu zgubił te body, i rano po obfitej rosie je znalazł.... zero H2O w środku. Na plus też jest ten śrubokręt w korpusie, czy też możliwość przeprowadzania mikrokalibracji. Fajny aparat, za małe pieniądze. Sporo czasu poświęcam na naukę obsługi, funkcji ma tyle co gości na weselu szwagra. Jestem z niego zadowolony. A jak się nauczę fotografować to kupię coś lepszego.

  3. #83

    Domyślnie

    Sam się zastanawiam nad D300 jako dodatek do analoga, wymagania to pomiar światła z każdym obiektywem i silniczek AF, najlepiej byłoby FX, ale ile filmów by za taką kasę było Może za rok się skuszę na cyfrę, ale sam nie wiem jeszcze co, może D7000 stanieje używane.

  4. #84

    Domyślnie

    Czuję się jak archeolog wykopując te wątek. Potrzebuje info czy D300 bez S obsługuje obiektywy z przysłoną elektromagnetyczną ?. Szukam i nie mogę znaleźć wykazu body. Ma ktoś jkąś wiedzę na ten temat ?

  5. #85

    Domyślnie

    Z tego co pamiętam, to wszystkie puszki z matrycami CMOS, nie licząc D90.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #86

    Domyślnie

    Ze strony nikonusa.com

    https://www.nikonusa.com/images/lear...lity-chart.pdf
    Dziwny link.
    Ostatnio edytowane przez poste ; 16-08-2021 o 23:59

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •