Szukaj
Uuuuu bardzo dobrze to wyglada w sumie niczego mi nie brakuje, jest delikatnie i to jest wlasnie moc tego zdjecia
Oko mi ucieka najpierw na domki... trochę to drażni... ale eSka zacna...
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
bardzo przyjemny w odbiorze widoczek
D3100 N18-55, N35 1.8, S70-300
Skontaktuj się z nami