Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Plenerowo A&M

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Plenerowo A&M

    Jedno zdjęcie z pleneru Agaty i Michała

    Zapraszam do konstruktywnej krytyki


    Pozdrawiam,
    Tomek
    d800 x S17-35 2.8-4 x N35 1.8G x 50 1.8D x 85 1.8G x S70-200 x SB700/SB900
    www.mashtophoto.tumblr.com

  2. #2

    Domyślnie

    Swiatło kompozycja do zaakceptowania, tylko te plastikowe skrzynki psują klimat tej fotki

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar Jimbeam77
    Dołączył
    06 2010
    Miasto
    Bielsko - Biała
    Posty
    56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Książę Zobacz posta
    Swiatło kompozycja do zaakceptowania, tylko te plastikowe skrzynki psują klimat tej fotki
    ... plastikowe skrzynki nie rzucają się aż tak w oczy, mi się podoba!!
    D610|N24-70 2,8|N50/1,8D|S14mm 2,8|SB900

  4. #4
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Światło kolory ale dla mnie zbyt centralnie. I trzeba było nożyczkami ciach zrobić z tym sznurkiem przeszywającym młodego.

  5. #5

    Domyślnie

    To, że centralnie to akurat mnie nie przeszkadza, nie wszystko musi do bólu trójpodzielne. Taka kompozycja, GO sprawia, że modele są umiejsowieni w jakiejś akcji, mają fajne klimatyczne skrzynki po prawej, mają kończący kadr pal po lewej i z tyłu świetną bramę do zagrody z której przebija się ciekawe światełko. Gdyby odejść i zachować te elementy albo użyć szerszego kąta aby młodzi byli w "mocnym punkcie" to:
    po 1 stracimy na plastyce przez zmianę GO
    po 2 młdzi będą zbyt mali w stosunku do całego kadru (gdyby np chcieć wydrukować do w formacie 10x15 albo 15x21).

    Mnie się podoba jak jest. Popracowałby tylko nad kolorem skóry który mi się nie podoba bo jest zielonkawo-żółty-pomarańczowy - nawet ciężko go określić, może miejscowe rozjaśnienie i delikatna desaturacja coś by pomogła. Może trochę niebieskiego w kadr (WB) wrzucić? Sam nie wiem. W każdym razie jest ok.
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •