Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Xavier80 a nie mozesz zrobic jakiegos normalnego zdjecia w swietle dzienny przy przeslonach np 1,8; 2,8; 4,0?
    D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo

  2. #22

    Domyślnie

    Robiłem, po przy,knięciu poza większą go ostrość wcale nie jest lepsza.

    A tak nieco z innej beczki, czy któryś z Was używał Tamrona 90 vc usd do portretu? Wiadomo to szkło dedykowane do makro, więc nie spodziewam się plastyki Nikkora tym niemniej z tego co słyszałem bardzo ostre z dobrym af, skuteczną stabilizacją i przy okazji będzie można ustrzelić jakiś detal. Czy polować na lepszy egzemplarz nikkora?
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  3. #23

    Domyślnie

    Dziwna sprawa trochę. Nie pokazałeś żadnego zdjęcia w normalnym świetle, a na tych, które tu przedstawiłeś raczej wszystko jest ok. Ja zamawiałem przez internet w ciemno i nie mam żadnych problemów. Czasem nie trafię, ale to zupełnie normalne. Ostro jest od pełnej dziury - tutaj jeśli nie trafię to wina body i moja, po przymknięciu do 2,2 odsetek nietrafionych zdjęć jest znikomy.
    D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
    http://500px.com/arekkruszka
    FB MM

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Xavier80 Zobacz posta
    Czy polować na lepszy egzemplarz nikkora?
    Pokaż zdjęcia zrobione w dzień, daj RAWA, to pogadamy. Nie oczekuj od kogoś porady po tych zdjęciach co wstawiłeś. Wg. mnie Twój Nikkor dobrze ostrzy. Ktos już Tobie tu napisał, że ta 85 to portretówka i lekko będzie zmiękczać.


    Cytat Zamieszczone przez Xavier80 Zobacz posta
    Was używał Tamrona 90 vc usd do portretu
    przeszukaj forum ...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •