Close

Strona 15 z 23 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 223
  1. #141

    Domyślnie

    Kupiłem wspomniany wątku roter colorovo 5200, za wzgladu na większą baterie. Czy mogę do niego wgrać te same ustawienia linkowane na początku do TP?

  2. #142

    Domyślnie

    Cholera świetna sprawa, nie mogę się doczekać kiedy będę miał body i wypróbuje ten soft.

  3. #143

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KrzysztofKozicki Zobacz posta
    Kupiłem wspomniany wątku roter colorovo 5200, za wzgladu na większą baterie. Czy mogę do niego wgrać te same ustawienia linkowane na początku do TP?
    Nie. Każdy router potrzebuje własnego softu. Do colorovo masz tu:
    http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...=1#post3562727
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #144

    Domyślnie

    GonzoG, od 0.3.3 apka jest płatna na androida?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    EDIT:
    Niestety:

    Also the Android version isn’t free anymore (one reason for this change is that I’m still unemployed and the second reason is to make it equal to the iOS version)

    Szkoda, choć rozumiem nakład pracy. Jednakże dyszka, a nie cztery byłaby spoko

  5. #145

    Domyślnie

    Stety/niestety jest płatna. Cena wynika z kursu walut i VATu... bo w USA zapłaci się za nią 8.5$

    A te 10zł (~3.5-4.5zł dla autora) to byłoby spoko dla Ciebie jako kupującego, ale jestem ciekaw czy w ogóle byś odczuł to jako sprzedający...
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  6. #146

    Domyślnie

    Ja miałem wcześniejsza wersję i działała strasznie wolno. Za dychę max.

  7. #147

    Domyślnie

    Mam problem. Postepowałem zgodnie z instrukcją i zainstalowałem pierwszy obraz. Zresetowalem router i już nie chce się połączyć z kompem. Po włączeniu miga czerwona dioda. Próbowałem też po kablu. Komputer wykrywa, że jest coś podłączone do kabla ale nie nawiązuje połaczenia. Wciskałem mały guzik reset i też nie pomaga. Nie wiem co mogę zrobić w tym momencie dalej. Można jakoś przywrócić pierwotne oprogramowanie?

  8. #148

    Domyślnie

    Jeśli brak połączenia z routerem, to możliwe, że musisz ręcznie ustawić adres IP w komputerze.
    Nie mialem colorovo, więc więcej nie jestem w stanie napisać.

    Guzik reset nie działa na OpenWRT, a przywracanie fabrycznego softu to dość skomplikowana operacja z wykorzystaniem połączenia telnet albo ssh.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  9. #149

    Domyślnie

    Udało mi się skonfigurować router. Mimo, że migała czerwona dioda to po kablu się łączył. Teraz zatrzymałem się na ostatniej prostej. Kupiłem aplikacje z Google Play. Wygląda trochę inaczej niż na filmiku. Długo mi zajęło zanim odkryłem, że guzik od połączenia trzeba trochę przytrzymać a nie tylo kliknąć by pojawiło się okno do wpisania adresu IP. Wpisuję tak jak na filmiku 192.168.1.1 tyle że mi wyświetla jeszcze pytanie o port. Samo wyskakuje tam 4757. Klikam ok i nic się nie dzieje.

  10. #150

    Domyślnie

    Witam, od jakiegoś czasu walczę z problemem. Dslr 86x na moim kompie a właściwie na hybrydowym notebooku z win 8.1 i 32x nie chce za dobrze gadać. Łączy się z d5300 ale po chwili się zawiesza i po zawodach.
    Natomiast na androidzie działa super.
    Zastanawia mnie czy d5300 może się łączyć z ruterem tak by można było jedniczesnie korzystać z internetu i połączenia WiFi z aparatem. Czy macie wiedzę jak mi pomóc?

Strona 15 z 23 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •