Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    O to, ze Canon see impossible! A impossible tutaj znaczy, ze nie wygraja nigdy z Nikonem/Sony jezeli chodzi o sensory
    Moze nie chodzi o to by wygrac tylko sprzedawać, a poki sie sprzedaje to po co pchac cos wiecej. Za jakis czas moze przy najblizszej premierze moze sie okazac ze to nikon z soniaczem beda musieli porównywać

  2. #22
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Niech zgadne - focisz Canonem Ja sobie robie jaja, nie musisz ich bronic

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Niech zgadne - focisz Canonem Ja sobie robie jaja, nie musisz ich bronic
    Fakt foce canonem ale absolutnie ich nie bronie, powiem więcej poważnie zaczynam się zastanawiać nad zmianą systemu, Zaczyna mnie wkurzać sposób a w jaki canon traktuje klientów. Zalogowałem się na tym forum, zacząłem czytać o szkłach i niuansach systemu i jestem coraz bliższy decyzji przejścia. Szkoda mi tylko szkieł (24, 35, 85, 100, 135) bo L są super.
    Prawda moze być taka że canon ma technologię która pozwala stworzyć matrycę jak w przypadku sony dającą większe możliwości tylko po co. Powiem na przykładzie 5dmk3. Dostałem za 11 tys aparat tak sprawny jak 5dmk2 plus AF który notabene trafia tylko na centralnym bo reszta punktów ma rozjazd taki że szkoda pisać.

    Ale mam nadzieję że Canon wypuści coś porządnego z jednego względu. Żółta konkurencja zrobi też krok do przodu i być może dużo większy a nie będzie odgrzewać kotleta przez następne 10 lat.

  4. #24
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Zapraszamy

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez danielchrzaszcz Zobacz posta
    Fakt foce canonem ale absolutnie ich nie bronie, powiem więcej poważnie zaczynam się zastanawiać nad zmianą systemu, Zaczyna mnie wkurzać sposób a w jaki canon traktuje klientów. Zalogowałem się na tym forum, zacząłem czytać o szkłach i niuansach systemu i jestem coraz bliższy decyzji przejścia. Szkoda mi tylko szkieł (24, 35, 85, 100, 135) bo L są super.
    Prawda moze być taka że canon ma technologię która pozwala stworzyć matrycę jak w przypadku sony dającą większe możliwości tylko po co. Powiem na przykładzie 5dmk3. Dostałem za 11 tys aparat tak sprawny jak 5dmk2 plus AF który notabene trafia tylko na centralnym bo reszta punktów ma rozjazd taki że szkoda pisać.

    Ale mam nadzieję że Canon wypuści coś porządnego z jednego względu. Żółta konkurencja zrobi też krok do przodu i być może dużo większy a nie będzie odgrzewać kotleta przez następne 10 lat.
    Łączymy się w bólu .
    Pozdrawiam
    Marcin

  6. #26

    Domyślnie

    Ale Canon ma ładniej rysujące szkła. I ma świetne 5dI.

  7. #27

    Domyślnie

    I nie ma problemu a gumami
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  8. #28
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Jak to nie ma? U nas odpadaja, u Was uczulaja. Wole to pierwsze

  9. #29

    Domyślnie

    Problem z gumą może mieć jednak poważne następstwa, ja bym był bardzo rozważny .
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #30

    Domyślnie

    Jakoś do tej pory skupiali się na produktach i nie mieli problemów z łuszczącymi się migawkami. Korpusy, szkła można kupować w ciemno bez selekcji pod kątem BF/FF. Teraz mają się skupić na klientach i niebezpieczne jest to, co to może oznaczać.
    flickr / Rolleicord, Canon

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •