Witam. Czy ktoś mi może podpowiedzieć jak sie "dogadać" z lampą sb600 podpieta do Fuji S3pro ? Mój stary F801s+SB25 działał wyśmienicie. Ustawiony na manualu 1/15-1/30 + max dziura w kosciele, na sali (foty slubne) pieknie doswietlał scene. Fuji działa do du...py. Jak włacze TTl to najczesciej mam przejarane zdjecia. Pomyslałem o automatyce tyrystorowej, ale... albo mi sie zdaje albo ktos ja wyciął z tej lampy. Pytam, zatem: jak sie dogadujecie z lampa w s3 ? Jak na razie ustawiam aparat na manual i na lampie dobieram z reki moc. Tylko, że to taka zabawa na oko i co chwila musze sprawdzac czyjest dobrze czy źle. Naprawde TTL flash w fuji to taki bubel ?
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami