1. Niestety z obciętym skrzydełkiem, nie zmieściła się w kadrze
Szukaj
1. Niestety z obciętym skrzydełkiem, nie zmieściła się w kadrze
Ty nas gościu w kompleksy chcesz wpędzić
Trzecia już fota i też piknuśna![]()
D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
Grecja2013
klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział
śliczne ptaszydło![]()
Co tu można napisać...... chapeau bas
Nikon + Nikkor
https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/
gratki, trochę ciemno na skrzydłach, ale i tak świetny moment uchwyciłeś
D7000
Szkoda skrzydła ale i tak ekstra. Zwłaszcza, że sam poddałem się z fotografowaniem ptaków po jednym wypadzie ;D
Skontaktuj się z nami