Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Ponad siły...

  1. #1

    Domyślnie Ponad siły...

    Witam
    To może nie do końca reportaż, jeśli wstawiłem to zdjęcie do złego działu to przepraszam - proszę przenieść. ISO 100, f1.8, 1/320
    1.
    Ostatnio edytowane przez Wolves ; 04-10-2014 o 14:44
    D300 + N50 f1.8 G + N18-55VR + książki... ale na nic sprzętu kupa gdy fotograf dupa

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    teraz już powinno być dobrze
    D300 + N50 f1.8 G + N18-55VR + książki... ale na nic sprzętu kupa gdy fotograf dupa

  4. #4

    Domyślnie

    czy to zdjęcie jest naprawdę aż tak słabe że nie otrzymam żadnej konstruktywnej krytyki na jego temat ?
    D300 + N50 f1.8 G + N18-55VR + książki... ale na nic sprzętu kupa gdy fotograf dupa

  5. #5

    Domyślnie

    Bo chyba ciężko skomentować. Zakładam, że to nie prawdziwy wypadek, bo jeśli tak to wielkie: nie podoba się. A jeśli nie, to:
    1) niezła kolorystyka, zgrane niebo z resztą
    2) kadr mi się nie podoba, i motor i ranny według mnie powinny być ostre, niepotrzebnie obcięte
    3) poza tym, niespecjalnie rozumiem pomysł i tytuł




    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  6. #6

    Domyślnie

    Nie, to nie jest prawdziwy wypadek w zamyśle podczas robienia zdjęcia chciałem "podwoić obraz" w taki sposób aby tylko motocyklista pozostał nieporuszony. Efekt jaki wyszedł był beznadziejny. Skupiłem się na ostrości jedynie na kasku, najwyraźniej to był mój błąd za to taki tytuł ponieważ owy "motocyklista" jechał ponad swoje możliwości efektem czego był wypadek
    D300 + N50 f1.8 G + N18-55VR + książki... ale na nic sprzętu kupa gdy fotograf dupa

  7. #7

    Domyślnie

    Jesli to nie jest faktyczny wypadek to nie ta kategoria.
    Calosc nawet mimo tlumaczenia kiepska. Niebo ladne
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  8. #8

    Domyślnie

    Sailor całość kiepska - ok rozumiem, ale dlaczego jest kiepska ? oczekuję konkretnych odpowiedzi co jest złe
    D300 + N50 f1.8 G + N18-55VR + książki... ale na nic sprzętu kupa gdy fotograf dupa

  9. #9

    Domyślnie

    Tak lezy, jakby sie polozyl.. a nie po wypadku reka, noga, mozg na scianie.
    /*\
    [ O ] D90 N50 8.1 Sigma 10-20 4-5.6 Tamron 70-300 (bosh..) Nie moge tera pisac, jezdem za granicom

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wolves Zobacz posta
    Sailor całość kiepska - ok rozumiem, ale dlaczego jest kiepska ? oczekuję konkretnych odpowiedzi co jest złe
    po wypadku motocyklowym zaden motocyklista nie bedzie lezal jak na plazy w dodatku baz sladu poturbowania na ubraniu
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •