Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Orkiestra dęta

  1. #1

    Domyślnie Orkiestra dęta

    Miesiąc temu miałem możliwość zrobić kilka fotek orkiestrze dętej, która występowała na festiwalu w Niemczech. Orkiestra zdobyła Grand Prix.
    Jeśli ktoś ma chęć proszę o kilka słów komentarzu na temat zdjęć.

    -1-

    -2-

    -3-

    -4-

    -5-

    -6-

    -7-

    -8-

    -9-

  2. #2

    Domyślnie

    Tak tylko kilka szczegółów które mi się rzuciły: Na dwójce masz takie słońce, że z pani nic nie zostało tylko przepał, trójka za wąsko skadrowana przez co wygląda to nieco sztucznie. Czwórka też nie wiem o czym mówi... Ogólnie w większości mz za wąsko i momenty nie zawsze wybrane trafnie.
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki ogromne za komentarz. Faktycznie za wąsko, ale często sam człowiek swoich błędów nie widzi póki ktoś mu nie zwróci uwagi (chyba mam tendencję do wąskiego kadrowania - trzeba się będzie oduczyć). Im więcej patrzę na te zdjęcia tym bardziej mi się nie podobają Jeszcze duuużo pracy przede mną. Co do momentów też się zgodzę i na swoją obronę mogę powiedzieć tylko, że też tam grałem większość koncertów i okazji na zrobienie zdjęć miałem nie wiele.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •