Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie err - o co chodzi?

    witam wszystkich.
    niezbyt długo nacieszyłem się swoim D70.

    dzisiaj, dzień przed meczem zrobił mi coś brzydkiego

    mianowicie,
    naciskam spust migawki i kicha, aparat się blokuje...
    naciskam drugi raz, wszystko jest OK (prawie) ale nie zapisuje mi zdjęć...
    na wyświetlaczu wyskakuje "err"

    zmiana karty nie pomaga, bateria też była wymieniana, obiektyw również

    czy można coś z tym zrobić, czy tylko serwis?

  2. #2

    Domyślnie

    witaj, to chyba podobny problem do tego: http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=5700 , poczytaj sobie
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  3. #3

    Domyślnie

    a jak to nie pomoze to przeczytaj sobie moj post http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=11489 i wtedy zacznij sie martwic
    Aparat zmienilem... ale forum? Nigdy w zyciu!
    5D | 24-70/2.8 L | 580EXII | 420EX | Grip | L358

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •