Close

Strona 140 z 140 PierwszyPierwszy ... 4090130138139140
Pokaż wyniki od 1 391 do 1 395 z 1395

Wątek: Windows 10

  1. #1391

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DarkFs Zobacz posta
    Sam Win 10 + sterowniki zabiera mniej więcej 40-60 GB, zależnie ile i jakiego sprzętu mamy napakowane
    Z przyzwyczajenia podzieliłem SSD na partycje (Windows, Linux, Programy, Gry). Windows 10 mieści się spokojnie na 40 GB o ile wyłączymy tworzenie pliku hibernacji (im więcej RAM-u tym większy plik).

  2. #1392

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    Windows 10 mieści się spokojnie na 40 GB o ile wyłączymy tworzenie pliku hibernacji (im więcej RAM-u tym większy plik).
    Przez pierwszy tydzień i jak używasz kompa tylko do internetu.

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Jak często robisz format i z jakiego powodu? Pytam, bo to kojarzy mi się z jakimiś zabawami ponad 20 lat temu, gdy komputer był jedynie narzędziem do zabaw i eksperymentów. Ostatni raz formatowałem dysk po jego zakupie, przed instalacją systemu. Dane na drugim fizycznym dysku, archiwum na 3. i 4. (jeden z nich zawsze poza kompem). Naprawdę to robisz, czy tylko tak z przyzwyczajenia masz?
    Ale to nie kwestia żadnych zabaw tylko wystarczy, że coś ci się za przeproszeniem zesra np. po aktualizacji co przy win 10 nie jest niczym niezwykłym. Wedy nie musisz się zastanawiać czy aby na pewno na dysku systemowym nie ma nic ważnego czego zapomniałeś skopiować.
    Ostatnio edytowane przez Borat1979 ; 21-02-2020 o 00:02
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  3. #1393

    Domyślnie

    Ale macie rozkminy Moje W10 buja sie na 128gibowcu, po wielu latach wazy 20gb bez fanatycznego zagladania. Update juz sie nie zesrywa, moze czasem na lapkach, ale mozna spokojnie to cofnac i wstanie (niektorzy na tym etapie formatuja) Bardziej obawialbym sie naglego zgonu ssd.
    Mozna miec ssd 1TB i wtedy szerzej to dzielic, chociaz czasy szalu na partycje faktycznie minely, a jak sie komus robi lapka jest to kompletnie bezcelowe. Osobiscie olalem dawno partycje (polecam ), wole fizyczne partycje w postaci dokladanych dyskow.

  4. #1394

    Domyślnie

    Ok potwierdzam
    Klucz z 8.1 działa na Windows 10
    Narazie to mam problem z ładowaniem baterii w laptopie.
    Podlaczam zasilanie-widnieje że jest podłączony do sieci ale % stoją w miejscu.
    Ktoś miał taki przypadek i wie jak go rozwiązać?
    Zaznaczam że usuwalem sterowniki w menadzerze od baterii tak jak to doradzają różne fora i ładuje na chwile
    Dopuki nie zrestsrtuje się systemu. Po tym znów nie ładuje.
    FX

  5. #1395

    Domyślnie

    Ja rowniez potwierdzam.
    W piatek Windows 7 zostal zauktualizowany do Windows 10 i aktywowany kluczem Windows 7.
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

Strona 140 z 140 PierwszyPierwszy ... 4090130138139140

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •