Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Timelaps

  1. #11

    Domyślnie

    Żadna próba nie okazala się udana...

    Do tego poziomem reprezentujesz gimnazjum
    Ostatnio edytowane przez Fejton ; 02-10-2014 o 20:47
    Samsung NX300 + Samsung 18-55 OIS + Samyang 8mm f3.5
    fejton.flog.pl - Przyjmę każdą radę i sugestię

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fejton Zobacz posta
    Żadna próba nie okazala się udana...

    Do tego poziomem reprezentujesz gimnazjum
    Bo trzeba pomyśleć, a nie na ślepo próbować wciskać guzik.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #13

    Domyślnie

    Dobra, koniec tematu bo widzę, ze to jest zaraźliwe. Dzięki za nic. Miłego wieczoru.
    Samsung NX300 + Samsung 18-55 OIS + Samyang 8mm f3.5
    fejton.flog.pl - Przyjmę każdą radę i sugestię

  4. #14

    Domyślnie

    Ostrość ustaw manualnie lub używając AF celuj w Księżyc.

  5. #15

    Domyślnie

    Do zdjęć astro D3200 polecam:
    Zabrać znajomym szeroki kąt - wtedy i bez timelapsa fajnie wychodzi
    Jeśli nie to: ISO 3200/6400, przysłona otwarta na fulla. Paradoksalnie lepiej podbić ISO w aparacie i później korygować ekspozycję w dół, niż na odwrót (więc nie bój się tej czułości co podaję. Czas - dobierz by Tobie pasowały zdjęcia (ale 15-30" brzmi jak dobry punkt startu).

    Jeśli chodzi o ostrzenie - nieskończoność się niekoniecznie sprawdzi, ale kawałek "przed" jest całkiem OK. Albo sprawdzisz to metodą prób i błędów, albo LV, maksymalne powiększenie i celujesz w jakiś bardzo odległy obiekt. Księżyc jest o tyle niemiły, że przeszkadza w zdjęciach ;( I o AF możesz zapomnieć.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •