Żadna próba nie okazala się udana...
Do tego poziomem reprezentujesz gimnazjum![]()
Szukaj
Żadna próba nie okazala się udana...
Do tego poziomem reprezentujesz gimnazjum![]()
Ostatnio edytowane przez Fejton ; 02-10-2014 o 20:47
Dobra, koniec tematu bo widzę, ze to jest zaraźliwe. Dzięki za nic. Miłego wieczoru.
Ostrość ustaw manualnie lub używając AF celuj w Księżyc.
Do zdjęć astro D3200 polecam:
Zabrać znajomym szeroki kąt - wtedy i bez timelapsa fajnie wychodzi
Jeśli nie to: ISO 3200/6400, przysłona otwarta na fulla. Paradoksalnie lepiej podbić ISO w aparacie i później korygować ekspozycję w dół, niż na odwrót (więc nie bój się tej czułości co podaję. Czas - dobierz by Tobie pasowały zdjęcia (ale 15-30" brzmi jak dobry punkt startu).
Jeśli chodzi o ostrzenie - nieskończoność się niekoniecznie sprawdzi, ale kawałek "przed" jest całkiem OK. Albo sprawdzisz to metodą prób i błędów, albo LV, maksymalne powiększenie i celujesz w jakiś bardzo odległy obiekt. Księżyc jest o tyle niemiły, że przeszkadza w zdjęciach ;( I o AF możesz zapomnieć.
Skontaktuj się z nami