Wrzuciłem na AO, ale tam mało sprzętowo, wrzucę i tu. Facet w garażu chce przedłubać Leikę m3 na cyfrówkę (matryca z NEXa albo Sony a7). Konikę już przerobił, nawet sample są. To jest prawdziwy lans, a nie jakieś stylizowane Fuji=)
Link:
http://frankencamera.wordpress.com/
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami