Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Druga lustrzanka

    Witam
    Zamierzam kupić drugi aparat do reportażu , wybrałem D7100, choć wiele osób namawia mnie na D7000, twierdząc iż różnice pomiędzy dwoma korpusami są niewielkie i na pewno nie warte różnicy cenowej. Proszę o Waszą opinię, który będzie lepszy. Pozdrawiam


    Druga opcja o której myślałem to zakup D750 dla podobno lepszego ISO niż w D610. ale czy cena 8999 warta jest tego sprzętu
    Ostatnio edytowane przez glowki ; 25-09-2014 o 14:21
    D7100 {S18-35 1.8}, D610 - {TOK16-28 2.8, T28-75 2.8, S85 1.4, T90VC, Carl Zeiss 135 2.0, N70-300, Helios 44M-5 58mm f/2.0}, 2x SB-910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •