Close

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 88
  1. #1

    Domyślnie Yongnuo YN-560 IV

    Widzę, że jeszcze nikt nie zaczął...

    Yongnuo zaprezentowało nową, już 4-tą wersję swojej flagowej lampy do strobingu.
    YN-560 IV to połączenie YN-560 III i YN-560-TX, czyli już nie tylko jest lampą zdalną, ale również masterem.


    Tak więc poza standardowymi znanymi parametrami, dochodzi jeszcze sterowanie mocą lamp zdalnych w 6 (sześciu) grupach.
    Mogą to być YN-560 III, YN-560 IV, jak również lampy TTL, ale muszą być zapięte do YN-622 i do tego trzeba jeszcze YN-622-TX jako przekaźnik między YN-560 IV, a YN-622.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  2. #2

    Domyślnie

    Moim zdaniem, kolejny krok marki w dobrym kierunku. Po co być kolejnym średniakiem usiłującym podrabiać systemowe TTLe skoro można być liderem w strobingu? Ode mnie brawa dla Chińczyków, choć czy słuszne pewnie okaże się dopiero za jakiś czas
    ['O]

  3. #3

    Domyślnie

    ja niedawno nabyłem wyzwalacz 560TX i jest to mega dobra rzecz (w stosunkowo niskiej cenie, porównująć z ceną w USD)
    lampa w wersji 560IV to też mega rozwiazanie szczególnie jak ktoś by na ślubach chciał błyskać z lampą na sankach i lampami w kątach
    ja osobiście wolę rozwiazanie nadajnika 560TX niż marnowanie lampy umieszczając ją na sankach
    jednak nie pogardzę jedną 560IV w swoim arsenale jak już bezie w naszej polskiej sprzedaży

    dokładnie tak jak mówi kolega, YN robi się liderem w strobingu
    tanie dobrej jakości lampy z takimi ficzerami... czego chceć więcej?
    (może jedynie gwintu 1/4'' na zgięciu głowicy tak jak ma nowe lumopro )

  4. #4

    Domyślnie

    Mała poprawka specyfikacji - YN-560IV pozwala na sterowanie tylko 3 grupami... taki mały szczegół, o którym wcześniej nie wspomnieli.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  5. #5

    Domyślnie

    GonzoG - czyli mając 560 III mogę nią sterować z panelu 560 IV czy muszę podpiąć pod III jeszcze 622 tx? Nie bardzo zrozumiałem o co chodziło w ostatnim zdaniu pierwszego posta
    Me, Myself and I. Nikon i słoików kilka. BLOG

    Grzegorz Wasylko

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vivvaldi Zobacz posta
    GonzoG - czyli mając 560 III mogę nią sterować z panelu 560 IV czy muszę podpiąć pod III jeszcze 622 tx? Nie bardzo zrozumiałem o co chodziło w ostatnim zdaniu pierwszego posta
    Ten rysunek powinien wszystko wyjaśnić:

    tylko zamiast YN560-TX można wstawić YN560IV

  7. #7

    Domyślnie

    Według producenta, będzie można za pomocą YN560-IV zdalnie zmieniać ustawienia w lampach 560-III.
    Body kilka słoików i inne graty

  8. #8

    Domyślnie

    W Chinach już można kupić lampę za ok. 71 dolarów.

  9. #9

    Domyślnie

    u nas będzie po 20 stycznia podobno, ciekawe jak z ceną, ale jakoś ostatnie modele nie były szokująco drogie
    myślałem, ze nie będę potrzebował IV, bo mam nadajnik 560TX, jednak ostatnio znalazłem zastosowanie na IV
    przyszła pocztą podróba roundflasha i dobrze by było móc błysnąć IV z body z tym roundflashem i dodatkowo wyzwolić np dwie III jako boczne światła, albo na tło bez konieczności montowania nadajnika 603 pomiędzy body a lampą, bo w tym setupie z roundflashem, trochę wadzi nadajnik o softa przez to się odgina i denerwuje
    czekam aż się u ans pojawi

  10. #10

    Domyślnie

    Na ebay uk są już od jakiegoś czasu w świątecznej promocji za 44.99GBP -KLIK- ...i tak się zastanawiam...

    Swoją drogą, są nieco tańsze, niź 560 III, bo te kosztują około 50 GBP. Sam 560-TX kosztuje 27 funciaków, a 622N-TX 30 funtów jeśli ktoś potrzebuje TTL'a...
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •