Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Pomocy,Hilfe,Help, itd

    Chyba się wścieknę,usiłuję zainstalować LR już chyba 10 raz i po instalacji ok.70% wyskakuje mi taki komunikat:


    Przegrzebałem w necie co ów error oznacza i zdaje się,że chodzi o jakiś konflikt z innym programem,prawdopodobnie problemem był NET framework.Wywaliłem go z kompa wyczyściłem po nim pozostałości w rejestrach i nic w dalszym ciągu wyskakuje ten sam problem.Żeby było ciekawiej problem ten sam miałem z próbą instalacji ACdsee.Ma ktoś jakiś sensowny pomysł co z tym dziadostwem zrobić bo jestem coraz bliżej reinstalacji systemu.
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  2. #2

    Domyślnie

    Cisza. która zapadła, świadczy tylko o tym że pierwsza Twoja myśl była właściwa: reinstalacja.

  3. #3

    Domyślnie

    Tego się obawiałem.Dwa dni z kompem zanim go doprowadzę do odpowiedniego stanu
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  4. #4

    Domyślnie

    Valdek, są też pozytywy tej sytuacji. Teraz już wiesz, że po instalacji systemu oraz wszelkich niezbędnych sterowników i aplikacji, należy wykonać obraz partycji systemowej i odłożyć go na półeczkę, na takie właśnie chwile. Gdybyś miał taki obraz, to teraz w 10 minut miałbyś świeżutki system.
    Nie poczytuj tego jako moralizowania, a potraktuj proszę jako dobrą radę.



  5. #5

    Domyślnie

    I tak też zrobiłem
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •