Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Mam problem...

  1. #11

    Domyślnie

    U mnie nawet na laptopie jest czerwony. Chyba więc masz problem z monitorem.
    Nie ma się czym chwalić

  2. #12

    Domyślnie

    Nie wiem jaki był kolor tego samochodu w rzeczywistości, ale na zdjęciu faktycznie wpada odrobinę w pomarańczowy. Wygląda na to, że ten typ aparatu tak ma. Tendencję do lekkiego wpadania czerwonego w pomarańcz odnotowano choćby w tym teście:
    http://www.imaging-resource.com/PROD...on-d3200A5.HTM
    Ten efekt dotyczy jpegów.
    Spróbuj wywołać rawa w innym niezależnym programie. Np raw therapee daje duże możliwości korekcji kolorów. Ewentualnie warto pokombinować z balansem bieli.
    Ostatnio edytowane przez sl011 ; 05-11-2014 o 10:31

  3. #13

    Domyślnie

    Na tablecie z matrycą oled, jest bardzo czerwony. Musisz pokimbinowac coś ze swoim monitorem.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •