Na wstępie chciałbym się przywitać. Jest to mój pierwszy post tutaj. Od niedawna mam Nikona D3200 18-105 ,jest to moja pierwsza lustranka, użytkuje mi się ją bardzo przyjemnie,ale niestety nie wszystko musi być idealnie :/. A więc, aparat zmienia mi bardzo często kolor czerwony w pomarańczowy i wszelkie kombinacje z ustawieniami,jak i balansem bieli nic nie dają,a dla mnie jako stricte motomaniaka-fotografa kolor czerwony jest dość istotnym kolorem.
Liczę na pomoc . Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami