Kupiłem sobie Benro IT15 i jakoś nie rozumiem, na czym polega "quick release". Jakbym nie próbował, to tą płytkę z aparatem trzeba przykręcić. Można jakby odciągnąć tą nakrętkę od płytki, ale to nic nie daje. I tak trzeba odkręcić, więc po co się ją odciąga? Instrukcja nic nie wyjaśnia, wujek Google też mi nie pomógł. Ma ktoś może taki statyw i może mi to wyjaśnić?
Pozdrawiam
Maciek
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami