Podłączając nikona poprzez dwa inne kable (niż ten który znajdował się w pudełku) i obsługując aparat na uwięzi poprzez program digiCamControl zaobserwowałem, że wszystkie ustawienia działają poprawnie oprócz ustawienia migawki. Na kablu z pudełka działa. Czy ktoś ma jakieś informacje na temat różnic między kablami usb ?
Potrzebowałbym dłuższego i nie wiem czy będzie działać. Testowane kable są takiej samej długości.