Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie DVI kontra Disply Port

    A jaka jest dla użytkownika zaleta korzystania z portu DP zamiast DVI ? A tak na marginesie to jest odczuwalny spadek wydajności LR przy wykorzystaniu karty graficznej znajdującej się na płycie i procesora i5 w porównaniu z grafiką osobno ?

  2. #12

    Domyślnie

    Karta graficzna nie ma większego znaczenia przy LR.
    Natomiast jest różnica przy kolorach, jeśli masz 10b monitor.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #13

    Domyślnie

    Monitor mam EIZO ColorEdge CS230-BK i rzeczywiście dla DP jest 1.07 miliarda a dla DVI i HD 16.77 milionów kolorów. Reasumując, jeśli nie będę używał maszyny do gier to na razie pozostając przy karcie na płycie powinien LR działać płynnie. Można zaoszczędzić parę stówek na lepszy procesor.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    12 GB RAM nie będzie pracować w DualChannel, więc będzie wyraźne spowolnienie pamięci.
    Będzie pracowac w dual channel, jeśli dadzą 2x4GB + 2x2GB. A przeważnie jak jest 12GB to tak własnie dają.

    A w eurortvagd bardzo trudno dostać raty faktycznie 0%. Przeważnie zawsze zwalają że "bank wymaga" ubezpieczenia. Guzik prawda, gadałem z babką z centrali a potem z ludźmi z banku. To od sklepu zależy czy da Ci bez ubezpieczenia czy nie, bo tylko od sklepu zależy na jakich zasadach ci to rozłożą. Poprostu jak nie dadzą z ubezpieczeniem to nie dostają prowizji od banku, dlatego przeważnie bez ubezpieczenia "się nie da".

    Dlatego ja nie kupuję w w.w. sklepie, nie dam chamskim ludziom zarobić.
    ;]

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Będzie pracowac w dual channel, jeśli dadzą 2x4GB + 2x2GB. A przeważnie jak jest 12GB to tak własnie dają.
    W Dellu w takiej konfiguracji niemal zawsze 3x4GB, rzadziej 8+4GB. Nie spotkałem się jeszcze z układem 2x4+2x2.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Będzie pracowac w dual channel, jeśli dadzą 2x4GB + 2x2GB. A przeważnie jak jest 12GB to tak własnie dają.

    A w eurortvagd bardzo trudno dostać raty faktycznie 0%. Przeważnie zawsze zwalają że "bank wymaga" ubezpieczenia. Guzik prawda, gadałem z babką z centrali a potem z ludźmi z banku. To od sklepu zależy czy da Ci bez ubezpieczenia czy nie, bo tylko od sklepu zależy na jakich zasadach ci to rozłożą. Poprostu jak nie dadzą z ubezpieczeniem to nie dostają prowizji od banku, dlatego przeważnie bez ubezpieczenia "się nie da".

    Dlatego ja nie kupuję w w.w. sklepie, nie dam chamskim ludziom zarobić.
    W takim razie to pewnie zależy od konkretnego sklepu a raczej od jego pracowników. W moim mieście mam euro i już 7 razy brałem raty 0%. Przy 3 pierwszych musiałem się nagadać żeby dostać a teraz to już tylko wystarczy "nie, dziekuję".
    Sony a6000, SEL20F28, SEL50F18

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stach2008 Zobacz posta
    W takim razie to pewnie zależy od konkretnego sklepu a raczej od jego pracowników. W moim mieście mam euro i już 7 razy brałem raty 0%. Przy 3 pierwszych musiałem się nagadać żeby dostać a teraz to już tylko wystarczy "nie, dziekuję".
    Jak już ze 2 razy brałeś raty i nie miałeś żadnych opóźnień przy spłacie, to jest zupełnie inaczej, ale biorąc pierwszy czy drugi raz zawsze robią problemy.

    Lata temu 2x robiłem zakupy w Saturnie na raty - oba razy wymagali ubezpieczenia i szczegółowego zaświadczenia o zarobkach. Następnym razem, jak byłem się spytać o raty, to uzyskałem informację, że do 20000zł nie potrzebują żadnych zaświadczeń, a na pytanie o ubezpieczenie, powiedzieli, że jeśli chcę, to mogę dodatkowo wykupić.

    W Euro i MediaExpert kolega był dowiedzieć się o raty przy zakupie na wartość ok 2500zł - bez ubezpieczenia nie dostanie, bo nie ma zdolności kredytowej... przy zarobkach brutto ponad 3000zł...
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •