Close

Strona 349 z 357 PierwszyPierwszy ... 249299339347348349350351 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 481 do 3 490 z 3570
  1. #3481
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bogi Zobacz posta
    Kochani, jestem tutaj bo mam problem. Rok temu kupilam nikona d750 le przez wielka brytanie made in Thailand... Jestem strasznie niezadowolona ze zdjec- ciemne i kolory w ciemnym odcieniu. probowalam z roznymi ustawieniami, ale nadal jestem niezadowolona. czy to normalne?
    Pewnie ze normalne. Tez bylbym zirytowany gdybym kupil swietny aparat i byl niezadowolony ze zdjec.

    Twoj post jest tak enigmatyczny ze chyba tylko jasnowidz bedzie w stanie pomoc na tym etapie wiedzy o problemie. Podstawowe pytanie na ktore musisz znalesc odpowiedz to: czy aparat lub obiektyw uszkodzony czy tez uzytkownik ma braki w umiejetnosciach fotograficznych. Jak opiszesz dokladnie warunki zdjeciowe oraz podasz dokladne nastawy aparatu i model obiektywu oraz udostepnisz zdjecia... dostaniesz pomoc. W przeciwnym razie... mozemy pogadac o pogodzie



    Cytat Zamieszczone przez Teu Zobacz posta
    Ja mam d750 i jestem zadowolony. To normalne.

    ...
    Ja mialem D750 i bylem zadowolony... to normalne Bo to dobry aparat jest. Chyba ze jest zepsuty... mojemu sie rozsypala migawka. Nie bylem wtedy zadowolony, jednak serwis Nikona naprawil darmowo w ramach akcji serwisowej i moje zadowolenie wrocilo

  2. #3482

    Domyślnie

    Ile teraz może być warty D750 w używce? Tak realnie, niezajechany i w ładnym stanie?
    F70, F100, S5Pro, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D.
    Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
    ex -
    F3HP, F80s, D610, N18-200, A6300

  3. #3483

    Domyślnie

    U mnie d750 jest mega niepewna w naświetlaniu. Często nie wiem czego się spodziewać. Używam d800 jeszcze i on jest głównym aparatem.

    Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  4. #3484

    Domyślnie

    Moze miec tendencje do niedoswietlania, chyba silnie unika przepalow Ratunkiem jest zmiana domyslnego ustawienia B6, jezeli ktos jest juz pewien, ze w kazdych warunkach niedoswietla.

  5. #3485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bomkallo Zobacz posta
    Moze miec tendencje do niedoswietlania, chyba silnie unika przepalow Ratunkiem jest zmiana domyslnego ustawienia B6, jezeli ktos jest juz pewien, ze w kazdych warunkach niedoswietla.
    Nie miałem na dłużej D750, ale D610 robi to samo i jest przy tym mało przewidywalny. O ile w codziennym fotografowaniu mi to nie przeszkadza, korekta +0.3 załatwia temat, o tyle jak robię zdjęcia podczas wesela, to aparat sobie kompletnie nie radzi z pomiarem światła, jak zespół czy DJ świeci czymś fajnym i robię zdjęcia ze światłem w kontrze. Dlatego właśnie jest już tylko zapasem i aparatem na spacery kiedy ma być lekki i mały sprzęt

  6. #3486

    Domyślnie

    Stało się, kupiłem dziś drugie D750 Jeszcze nie zrobiłem żadnego zdjęcia, ładuje AKU bo w sklepie padł od razu prawie
    Nowym Z-tką pokazuję figę z makiem

    Chyba czas trochę "wrócić" do tego wątku

    chciałem zadać, jakże ważne pytanie... Czy D750 robi jeszcze zdjęcia?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #3487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Stało się, kupiłem dziś drugie D750

    Sokół, masz nowe hobby, zbierasz d750-tki ?

  8. #3488

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jjj Zobacz posta
    Sokół, masz nowe hobby, zbierasz d750-tki ?
    Nie, nie zbieram 750tek

    Od kąd mam D750 czyli od października 2015 r. wiedziałem że kiedyś będę chciał mieć 2 x FX, najlepiej dwa te same korpusy. Fakt, miesiac temu nie myślałem że kupię teraz drugie D750... Jednak udało się , trochę fuksem, nie ważne
    Z6 może i fajny sprzęt, ale duuuzo droższy... Do tego jakieś przejściówki adaptery na obiektyw... 1 slot na kartę pamięci... Łeee i znowu nie miałbym 2óch tych samych korpusów. Różne body, różne Nefy... A idź Pan w... daleko...
    Może kiedyś kupię jakąś Ztkę, ale przez najbliższe 3-4 lata bo będę miał sporo innych ważnych wydatków
    Teraz jeszcze muszę delikatnie zmodyfikować nowe szelki na 2 body i mogę iść w bój

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #3489

    Domyślnie

    No nic, teraz odrabiaj koszty, ...przekuwaj w zysk

  10. #3490

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Może kiedyś kupię jakąś Ztkę, ale przez najbliższe 3-4 lata bo będę miał sporo innych ważnych wydatków
    Wydaje mi się, że przez najbliższe 18-25 lat, ale nic to...

    I pamiętaj o dwumasie.

Strona 349 z 357 PierwszyPierwszy ... 249299339347348349350351 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •