Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1

    Domyślnie Szelki reporterskie

    Jak w temacie- interesują mnie jakieś szelki reporterskie (do noszenia dwóch body) godne uwagi. Co do ceny- nie muszą być najtańsze z najtańszych, aczkolwiek nie chcę też wydać nie wiadomo ile. Fajnie byłoby się zmieścić w przedziale 200-300 zł... Możecie coś zasugerować?

  2. #2

    Domyślnie

    Reporter strap Dual X Profi - do dostania za 310zł.
    Jak coś lepszego, to cena rośnie i to znacznie.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Reporter strap Dual X Profi - do dostania za 310zł.
    Jak coś lepszego, to cena rośnie i to znacznie.
    Właśnie dziś w pracy natknąłem się na te szelki przeszukując internet. Zaciekawiły mnie. Masz z nimi jakiś kontakt? Karabińczyki i paski są na tyle pewne, by utrzymać ciut ponad 2,5-kilogramowy zestaw?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Właśnie dziś w pracy natknąłem się na te szelki przeszukując internet. Zaciekawiły mnie. Masz z nimi jakiś kontakt? Karabińczyki i paski są na tyle pewne, by utrzymać ciut ponad 2,5-kilogramowy zestaw?
    Niestety nie miałem z nimi kontaktu, ale jeśli pasek od aparatu wytrzymuje jego ciężar, to tamten też powinien
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Właśnie dziś w pracy natknąłem się na te szelki przeszukując internet. Zaciekawiły mnie. Masz z nimi jakiś kontakt? Karabińczyki i paski są na tyle pewne, by utrzymać ciut ponad 2,5-kilogramowy zestaw?
    Mam takie szelki od paru miesięcy - żona mi kupiła w prezencie
    Napiszę o minusach:
    Trudno sie zapina karabińczyk (ucho co siedzi w śrubie ucieka) - Black Rapid ma to lepiej rozwiązane i prawdopodobnie podmienię śruby.
    żeby zrobić zdjęcia znad głów na wyciągniętej rece trzeba odpiąć aparat z paska

    Utrzymuje spokojnie D700+grip+70-200 z jednej strony i D700+grip+16-35 z drugiej.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dandan Zobacz posta
    Mam takie szelki od paru miesięcy - żona mi kupiła w prezencie
    Napiszę o minusach:
    Trudno sie zapina karabińczyk (ucho co siedzi w śrubie ucieka) - Black Rapid ma to lepiej rozwiązane i prawdopodobnie podmienię śruby.
    żeby zrobić zdjęcia znad głów na wyciągniętej rece trzeba odpiąć aparat z paska

    Utrzymuje spokojnie D700+grip+70-200 z jednej strony i D700+grip+16-35 z drugiej.
    Dzięki wielkie za konkretne info. Ale zapytam jeszcze- jak jest ze stabilnością wiszącego sprzętu podczas chodzenia? Mocno to dynda?

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Rozumiem. Domyślam się, że skoro piszesz o karabińczykach to używasz zapięć Profi. Na stronie producenta sugerują, że mogą one stukać/ocierać o body. Jak jest w rzeczywistości?

  9. #9

    Domyślnie

    szelki z firmy reporter to IMo bardzo porządna konstrukcja i nie ma obaw ze coś zleci lub się urwie. kupujcie krajowe rzeczy bo moim zdaniem są lepsze lub co najmniej równe jakościowo do zachodnich.Używam od 4 lat pierwszej wersji i do dziś zero śladów używania i zero problemów. Nie pisze już o cenie , która jest atrakcyjna porównując do zachodnich.
    .........

  10. #10

    Domyślnie

    A z innej mańki (i stylistyki): czy w Polsce można kupić paski podobne do skórzanych hipserskich pasków Holdfast Moneymaker http://holdfastgear.com/ lub podobne?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •