Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    A ktoś tu ma może Reporter Corio? I co z tymi szelkami, które opisywał kolega na swoim blogu (artykuł już nie widnieje pod tym linkiem)?
    Ale jakie masz konkretnie pytania? @kurczeblade używa/używał czegoś skórzanego chyba...

  2. #32

    Domyślnie

    Witam, zdecydowanie polecam te szelki, są solidne, wygodne, zdają egzamin nawet przy ciężkim sprzęcie, i nie jest to jakaś podróbka skóry, tylko solidna polska skóra licowa, aparaty nie mają możliwości stukać o siebie, zalet używania szelek nie muszę opisywać na tym forum

    https://allegro.pl/oferta/skorzane-s...-cm-8172168932
    Ostatnio edytowane przez marlboro@poczta.fm ; 12-06-2019 o 17:53

  3. #33

    Domyślnie

    Podbijam wątek z następującym pytaniem. Czy ktoś może spotkał się z szelkami dedykowanymi do jednego body? Z racji problemów z kręgosłupem do tej pory szelki były dla mnie optymalnym rozwiązaniem. Kupiłam takie na dwa body i "przerobiłam" tak, że spełniały swoją rolę idealnie przy jednym. Zestaw bywa ciężki (czasem S 150-600), więc zależy mi na tym, żeby masa była rozłożona równo, a nie na jednym ramieniu. Jest coś takiego na rynku, czy muszę przerabiać kolejny egzeplarz na dwa body? Stary właśnie się rozpadł.
    Z góry dzięki

  4. #34

    Domyślnie

    Reporter ma jakieś rozwiązanie do szelek Dual X, że można jeden aparat mieć... Mam jakieś paski, ale tego nie próbowałem. A szelki Reportera polecam

  5. #35

    Domyślnie

    Na tej stronie jest rozwiązanie problemu szelek dla 1 aparatu, wystarczy inaczej zapiąć skórzane szelki na 2 aparaty i zdjąć ten pasek mocowania zaczepu aparatu, ja tak robię gdy potrzebuję i świetnie się sprawdza

    http://oneuppedmag.com/holdfast-camera-straps/
    Ostatnio edytowane przez marlboro@poczta.fm ; 14-01-2020 o 00:07

  6. #36

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •