Close

Strona 60 z 64 PierwszyPierwszy ... 10505859606162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 633
  1. #591

    Domyślnie

    Kategoryczny, to może nieeee, ale jednak mam te 10 lat do czynienia z większością wychodzących aparatów, i posiadam również lx100 v1 prywatnie, więc tak mi się nieśmiało wydaje, że jakieś tam kompetencje chyba mam.
    A Kolega na czym opiera swoją wiedzę techniczno -praktyczną?

  2. #592

    Domyślnie

    A przestudiowałeś instrukcję obsługi we wszystkich dostępnych językach? Bo jak nie, to wiesz... dajże spokój
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #593

    Domyślnie

    ok, to jak przeczytam, to się odezwę

  4. #594
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Kolega nie ma nowej wersji bo ma starą i dlatego nie szuka mecyji w sieci i się tu mizdrzy

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    A przestudiowałeś instrukcję obsługi we wszystkich dostępnych językach? Bo jak nie, to wiesz... dajże spokój
    O tylko mecenasa sztuki brakowało ale jak to mówią dobra rada i od dziada

  5. #595
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Czy w tym aparacie jest taka możliwość aby przy włączeniu nie załączał się ekran lcd? Chodzi mi o to aby na dwutygodniowym pobycie w górach baterie jak najdłużej trzymały poziom

  6. #596

    Domyślnie

    Przełącz na evf. Tylko, że to specjalne nie zwiększy trzymania.

    Oidp, można ładować przez USB. Podłącz po prostu do powerbanku. Ew za kółka zł możesz kupić ładowarkę na USB i drugi aku ładować.

  7. #597

    Domyślnie

    A da się tak, żeby zachowywał się jak po wciśnięciu 3x DISP. - tak jak w lustrzance? Tzn działa czujnik i w wzierniku widać jak się oko zbliży, a jak nie to ekran jest ciemny. I podgląd zdjęć i menu się wyświetlają na LCD. Bo jedyną metodą, którą odkryłem jest wciśnięcie 3x DISP. po uruchomieniu. Ogólnie logika Panasoniców w funkcjonowaniu jest pokrętna, a tłumaczenie MENU jest idiotyczne. W Nikonie jakoś jest to wszystko ładnie poukładane i potłumaczone. Pozostawiłem angielski, choć w innych aparatach mam po polsku.

  8. #598
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Czy w tym aparacie jest taka możliwość aby przy włączeniu nie załączał się ekran lcd? Chodzi mi o to aby na dwutygodniowym pobycie w górach baterie jak najdłużej trzymały poziom
    Bedzie power bank ale maksymalnie lekki i tylko służy do ładowania zegarka dla śledzenia trasy i nawigacji. Tak więc odpada ładowanie panasa. Biorę w sumie trzy baterie ale szczerzonego...

  9. #599

    Domyślnie

    Czy przypadkiem evf nie zużywa więcej prądu niż ekran lcd? Wydaje mi się że tak było w sony rx100 m3
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  10. #600
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Czy ktoś próbował do tego aparatu podłączyć zewnętrzny mikrofon. A jeśli tak to jaki? I czy w ogóle jest szansa na poprawę dźwięku podczas rejestracji video?

Strona 60 z 64 PierwszyPierwszy ... 10505859606162 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •