Close

Strona 3 z 64 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 633
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin_G Zobacz posta
    ....

    I co ja, biedny żuczek, mam zrobić?
    Spokojnie poczekać i za jakiś czas ocenić jaki ruch będzie korzystny. Znaleźć swoje optimum pomiędzy oczekiwaniami a finansami.

  2. #22
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin_G Zobacz posta
    Kurcze, trochę mi ten panas zamieszał w mojej koncepcji kompaktowego fotografowania. Z jednej strony mam (znaczy będę mieć, tak Shao?) X100s i zamierzałem przeskoczyć z X20 na X30, a tu taki Panas....
    - panas imponuje mi wielkością matrycy i jakością obrazu
    - na "+" dla Fuji fajniejszy zakres ogniskowej, niższa cena, ręczne zoomowanie i ten sam aku, co w X100s

    I co ja, biedny żuczek, mam zrobić?
    Czy bedziesz mial to Twoja decyzja, zawsze mozesz zmienic zdanie - ale masz jeden dzien, zeby sie zdecydowac bo jutro wieczorem jest transport do PL

  3. #23

    Domyślnie

    Nie, nie - X100s jest pozycją obowiązkową bez związku z inną aparaturą. To dla mnie "święty graal" aparatów kompaktowych. Pakować! Pakować!
    Nikoniarz-majsterkowicz

  4. #24

    Domyślnie

    Nie mogłem rozkminić czemu na obudowie obiektywu jest oznaczenie 10.9-34 i przy ekwiwalencie dla filmu 35 mm
    wychodzi 24-75 (w systemie micro 4/3 przelicza się x2) a tu się okazuje, że matryca jest trochę mniejsza niż w takim GM1 czy GH4 (180 mm2 vs 225mm2).
    A5000, 16-50 PZ, SEL 20 2.8

  5. #25

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blaciej Zobacz posta
    Nie mogłem rozkminić czemu na obudowie obiektywu jest oznaczenie 10.9-34 i przy ekwiwalencie dla filmu 35 mm
    wychodzi 24-75 (w systemie micro 4/3 przelicza się x2) a tu się okazuje, że matryca jest trochę mniejsza niż w takim GM1 czy GH4 (180 mm2 vs 225mm2).
    Sensor jest tej samej wielkości, tylko LX100 używa mniejszego wycinka (crop x2.2).

  7. #27

    Domyślnie

    Co Wy z tym zachwytem, "nowym królem" itd? Czy ten aparat niby tak miażdży sony rx1003 bo ja nie widzę nawet najmniejszych, istotnych dla fotografa ulepszeń, które wywołałyby u mnie taką ekstazę. O braku gibanego lcd już nie wspominam a patrząc po samplach będę miał pewnikiem to co drażniło mnie we wcześniejszych kompaktach tej firmy - dziwną sraczkę, którą te aparaty robiły ze zdjęciami...
    p.s. czy ja widzę nawet brak lampki błyskowej? no bez jaj...
    Ostatnio edytowane przez nowart ; 12-10-2014 o 11:40
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  8. #28

  9. #29

    Domyślnie

    Brak lampy błyskowej i gibanego lcd, co za szczęście, aparat dla mnie.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Xformat Zobacz posta
    Brak lampy błyskowej i gibanego lcd, co za szczęście, aparat dla mnie.
    No to będzie w Polsce sukces sprzedażowy. Jedna osoba jest zainteresowana

Strona 3 z 64 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •