Close

Strona 2 z 64 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 633
  1. #11

    Domyślnie

    Wchodzenie w m4/3 sensu nie traci, bo ten system to nie tylko jasne zoomy 24-75 mm. Można mieć i szerzej, i dłużej, i jaśniej. Sens traci jedynie wchodzenie w m4/3 i korzystanie z tylko jednego uniwersalnego zooma.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  2. #12

    Domyślnie

    Spora część użytkowników, zwłaszcza takich co to nie korzystają z fotograficznych forów, zwykle zakupy bezlusterkowe kończy na zakupie kitowego zestawu, a tu proszę i zakres większy, i szkło jaśniejsze.
    Jak nie będzie przegięcia z ceną, to rynek kompaktów premium będzie miał nowego króla.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Kiedyś zrobiłem statystykę moich zdjęć pod względem ogniskowej i 95% mieściło się w zakresie jaki ma LX100. Miałem lumix'a G z kitem 14-42 i tele 45-200, z tego drugiego korzystałem sporadycznie. Po moich doświadczeniach z tym systemem śmiało mogę powiedzieć, że ten kompakt zastąpi większość aparatów i szkieł m4/3 w segmencie amatorskim. Przy dobrze skalkulowanej cenie może dokonać ciekawej kanibalizacji korpusów systemowych m4/3.
    Mnie się ta konstrukcja podoba, i chyba za jakiś czas rozważę go jako uzupełnienie lustra.

  4. #14

    Domyślnie

    No to jednak może być cios dla m4/3, na papierku bomba
    Obstawiam, że u nas będzie kosztował 3,5-4k
    Pozdr
    było żółto i czerwono
    był też FUJI, ale wykończyła go czerwona zaraza
    fotografie Stankiewicz Tomasz

  5. #15

    Domyślnie

    Ktoś na forum dpreview pisał, że za 100$ ekstra można mieć LR i czerwoną kropkę na obudowie. Ja nic nie wiem o takiej promocji.

  6. #16

  7. #17

    Domyślnie

    MSRP $899 vs $1195
    ja tu widzę różnicę prawie 300$

  8. #18

  9. #19

    Domyślnie

    Kurcze, trochę mi ten panas zamieszał w mojej koncepcji kompaktowego fotografowania. Z jednej strony mam (znaczy będę mieć, tak Shao?) X100s i zamierzałem przeskoczyć z X20 na X30, a tu taki Panas....
    - panas imponuje mi wielkością matrycy i jakością obrazu
    - na "+" dla Fuji fajniejszy zakres ogniskowej, niższa cena, ręczne zoomowanie i ten sam aku, co w X100s

    I co ja, biedny żuczek, mam zrobić?
    Nikoniarz-majsterkowicz

  10. #20

Strona 2 z 64 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •