Witam,
Interesują mnie warsztaty, szkolenia, bądź cokolwiek związanego z postprocessem, ale nie typu szkoła jakaś tam i pan Stefan który mi powie kliknij tutaj i tutaj i jest fajnie, tylko coś konkretnego, kogoś kto na prawdę powie i pokaże mi, jak powinien zostać dobrze wywołany plik i dlaczego tak a nie inaczej, jakich metod używać itd.
Macie coś, kogoś dobrego sprawdzonego?
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami