Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: jesiennie

  1. #11

    Domyślnie

    Ja to jestem dziwny ale bardziej podobała mi się jedynka.
    Dwójka wyszła płasko i dokumentalnie.
    Wypijmy za blendy...

  2. #12

    Domyślnie

    Ja również jestem za pierwsza wersja, ale pobawic sie jeszcze z nia mozna jak koledzy wczesniej wspomnieli.

  3. #13

    Domyślnie

    a jak dla mnie to jest za duży promień przy wyostrzaniu
    Z6, N24-70/4S, N35/1.8S, N50/1.8G, N85/1.8S, FTZ, N70-210/4-5.6

  4. #14
    Oszczędny w słowach Awatar sedrox
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    189

    Domyślnie

    dzięki za wszystkie uwagi, jak widać są zwolennicy 1 lub 2 i dobrze
    czytając posty pod fotkami widzę, że forum łagodnieje

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sedrox Zobacz posta
    ... czytając posty pod fotkami widzę, że forum łagodnieje
    No, nie wiem, czy to dobrze. Chamstwo, skandale i nawalanki się lepiej sprzedają. Jeszcze nowy właściciel splajtuje...
    sprzęt: fotografuję sercem

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •