Ja to jestem dziwny ale bardziej podobała mi się jedynka.
Dwójka wyszła płasko i dokumentalnie.
Szukaj
Ja to jestem dziwny ale bardziej podobała mi się jedynka.
Dwójka wyszła płasko i dokumentalnie.
Wypijmy za blendy...
Ja również jestem za pierwsza wersja, ale pobawic sie jeszcze z nia mozna jak koledzy wczesniej wspomnieli.
a jak dla mnie to jest za duży promień przy wyostrzaniu
Z6, N24-70/4S, N35/1.8S, N50/1.8G, N85/1.8S, FTZ, N70-210/4-5.6
dzięki za wszystkie uwagi, jak widać są zwolennicy 1 lub 2 i dobrze
czytając posty pod fotkami widzę, że forum łagodnieje![]()
Skontaktuj się z nami