Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: jesiennie

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar sedrox
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    189

    Domyślnie jesiennie


  2. #2

    Domyślnie

    Fajna gra kolorów.
    Dominik
    Fujifilm X10 | D90 | S 10-20 | T 28-75 | N 70-300 VR | N 35 | Metz 58 AF1 | Metz 48 AF1 l Lensbaby
    flickr

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar sedrox
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dominikpl72 Zobacz posta
    Fajna gra kolorów.
    czyli nie jest tragicznie
    dzięki

  4. #4

    Domyślnie

    Moim zdaniem za duży kontrast. Po lewej stronie prześwitujące niebo mocno aberruje. Ale wiadomo, że taka kolorystyka wielu się podoba a takie techniczne szczegóły dostrzegane są tylko na forach .

    Niemniej jednak jest to bardzo przyjemny widok i może jednak warto troszkę poprawić jakość obrazka .

    Warunki miałeś przednie!

  5. #5

    Domyślnie

    A mogło być tak pięknie, gdybyś trzymał suwaczki nasycenia i kontrastu na wodzy.
    A new shit has come to light...

  6. #6

    Domyślnie

    aż kłuje w oczy, choć sam kadr ciekawy

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar sedrox
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    189

    Domyślnie

    dzięki za uwagi,
    pogadałem z suwaczkami i uzgodniłem, że nie będą się już tak wychylać
    poniżej efekt naszych uzgodnień :

    teraz lepiej ?

  8. #8

    Domyślnie

    Dla mnie lepiej .
    Fajny jesienny widoczek .

  9. #9

    Domyślnie

    Zdecydowanie lepiej i mimo że nie jest tak podkolorowane to soczyściej jest moim zdaniem.
    FUJIFILM X-T1 + FUJINON 18-55 F2.8-4 R LM OIS

  10. #10

    Domyślnie

    Teraz mamy rzeczywistość fotograficzną, nie malarską. Pierwsze bym wolał, jednak pod pewnym warunkiem: gdybyś poszedł nieco dalej i tę malarskość podkreślił jakimś filtrem, np. soft focus.
    sprzęt: fotografuję sercem

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •