1.
Szukaj
1.
Fajna gra kolorów.
Dominik
Fujifilm X10 | D90 | S 10-20 | T 28-75 | N 70-300 VR | N 35 | Metz 58 AF1 | Metz 48 AF1 l Lensbaby
flickr
Moim zdaniem za duży kontrast. Po lewej stronie prześwitujące niebo mocno aberruje. Ale wiadomo, że taka kolorystyka wielu się podoba a takie techniczne szczegóły dostrzegane są tylko na forach.
Niemniej jednak jest to bardzo przyjemny widok i może jednak warto troszkę poprawić jakość obrazka.
Warunki miałeś przednie!
A mogło być tak pięknie, gdybyś trzymał suwaczki nasycenia i kontrastu na wodzy.
A new shit has come to light...
aż kłuje w oczy, choć sam kadr ciekawy
dzięki za uwagi,
pogadałem z suwaczkami i uzgodniłem, że nie będą się już tak wychylać
poniżej efekt naszych uzgodnień :
2.
teraz lepiej ?
Dla mnie lepiej .
Fajny jesienny widoczek .
Zdecydowanie lepiej i mimo że nie jest tak podkolorowane to soczyściej jest moim zdaniem.
FUJIFILM X-T1 + FUJINON 18-55 F2.8-4 R LM OIS
Teraz mamy rzeczywistość fotograficzną, nie malarską. Pierwsze bym wolał, jednak pod pewnym warunkiem: gdybyś poszedł nieco dalej i tę malarskość podkreślił jakimś filtrem, np. soft focus.
sprzęt: fotografuję sercem
Skontaktuj się z nami