Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie NinoVeron - Wernisaż Wystawy - 15 września - Warszawa

    Witam

    Chciałbym wszystkich bardzo serdecznie zaprosić na Wernisaż mojej wystawy "Kobiety moich marzeń", który odbędzie się 15 września w Warszawie o godzinie 19-stej w Restauracji "Sztuki i Sztuczki" ( http://www.sztukisztuczki.pl/ )

    wszystkie informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na FB - https://www.facebook.com/events/714588068588556/

    Zapraszam
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  2. #2

    Domyślnie

    No to do zobaczenia! ;>
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  3. #3

    Domyślnie

    Byłem we Wrocławiu na Nocy Muzeów. Bardzo polecam. Jak dam radę to chęcią będę i tym razem
    D700 ¦ MB-D10 ¦ N24-70/2.8 ¦ N50/1.8G ¦ N85/1.8G ¦ YN560-III ¦ thinkTANK photo

  4. #4

    Domyślnie

    śledzimy z lepszą połówką Twój blog - bardzo nam się podoba.
    Może uda nam się dotrzeć i na wernisaż.

  5. #5

    Domyślnie

    Robert będziesz?? Jak tak, to może jakieś piwo przy okazji. Też bym się wybrał na wernisaż.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nickt Zobacz posta
    Robert będziesz?? Jak tak, to może jakieś piwo przy okazji. Też bym się wybrał na wernisaż.
    Oj tak, tak tak!
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  7. #7

    Domyślnie

    cholera....
    15 tego mam ciężkie zdjęcia
    Ale postaram sie być
    Może mi ktoś przypomnieć ?
    Bo moze się okazać że zapomnę wziąć bilobil i nie przypomnę sobie że jest wystawa...

  8. #8

    Domyślnie

    Jak nie zapomnę to Ci przypomnę
    Generalnie używam do przypomnień.......przypomnień w telefonie, ale ostatnio mam ich tyle, że już przestałem nawet na nie patrzeć.
    Tak czy siak zapewne do zobaczenia

  9. #9

    Domyślnie

    jeszcze raz ZAPRASZAM
    do zobaczenia
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  10. #10

    Domyślnie

    Mi się nie uda niestety
    D700 ¦ MB-D10 ¦ N24-70/2.8 ¦ N50/1.8G ¦ N85/1.8G ¦ YN560-III ¦ thinkTANK photo

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •