Koledzy,
proste pytanie: mam AF-S 300/2.8 bez VR (pierwsza wersja) i chcę dokupić TC.
Który da lepszy obrazek ( tylko o to pytam), 17II czy 2.0III.
Nigdy nie używałem TC, więc doświadczenie zero. Zatem jaki duet polecacie.
Nie odsyłajcie mnie do wyszukiwarki.
Dzięki z góry.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami