Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Wianejka

  1. #1

    Domyślnie Wianejka

    Już dłuuugo jestem na forum, ale jakoś tak nigdy się nie dzieliłem swoimi zdjęciami, w obawie o ostrą krytykę , ale cóż .. jak ktoś nie opierdzieli , to się nie nauczę :P

    a wiec pokażę wam moją lube o pięknym i rzadkim imieniu , Wianeja :

    1. 1/400'', f2.5, ISO100

    2. 1/200'', f2.8, ISO250

    3. 1/25'', f4.2, ISO320

    4. 1/30'', f2.8, ISO500

    5. (takie nasze wspólne) 1/250'', f4, ISO125

    Cały czas walczę z obróbką, oraz lampy mi brak,ale już niedługo doleci do mnie jedna
    D300 + D7100, Nikkor 18-70, 50mm f1.8 + YN-560II + YN-560III

  2. #2

    Domyślnie

    A wiesz co, najbardziej piątka mi się podoba (przekazuje uczucie) a potem supermen-ka (śmiała gra modelki)

  3. #3

    Domyślnie

    1. Fajnie, tylko szkoda obciętego buta
    2. Nie podoba mi się cięcie oraz proporcje obrazu
    3. Dłonie wydają się ostrzejsze niż twarz i chyba trochę za jasno
    4. Super - podoba mi się najbardziej
    5. Ciekawe, ale spróbowałbym w BW

  4. #4

    Domyślnie

    Piątka zdecydowanie najlepsza! Drugie miejsce czwórka za fajne światło i rozmycie, na dwójce szkoda cięcia głowy i przytłaczającego modelkę sufitu (?).

  5. #5

    Domyślnie

    Supermenka jest świetna! Szkoda, że tshirt troszkę za duży (Twój?), ciaśniejszy i dopasowany bardziej by pasował heroinie Marvela
    Trochę bloguję.

  6. #6

    Domyślnie

    Czwórka. Dobrze podszedłeś do GO, anatomii modelki i kadru.
    Wypijmy za blendy...

  7. #7

    Domyślnie

    2-ka - za pierwiastek humorystyczny a jednocześnie bardzo fajny wyraz twarzy modelki
    4-ka - za całokształt. Delikatność a jednocześnie sensualność kadru, ładne światło i fajną obróbkę. Jestem na tak

  8. #8

    Domyślnie

    co do koszulki supermana, to była pożyczona od kolegi niestety jak już się rzuciło w oczy , trochę za duża , ale tylko trochę co do kadrowania , to hm.. w takiej postaci podobało mi się najlepiej a jeśli chodzi o czwórkę, to sam siebie zaskoczyłem
    D300 + D7100, Nikkor 18-70, 50mm f1.8 + YN-560II + YN-560III

  9. #9

    Domyślnie

    Czwóreczka rewelacja, też bym tak chciała umieć. Świetna mina na dwójce, ładna modelka, czekam na więcej zdjęć. Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Piątka. Pięknie oddana miłość, i to ta w najwyższym wydaniu - wnętrza. Podziękowanie. Opieka silnego (ten zarost ) mężczyzny i pełne oddanie kobiety. I to wszystko tak na pierwszy rzut oka, jeszcze pewno badnę co jest "głębiej". Cudowne macie foto.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •