Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Promocja na TOPAZ ADJUST 50% taniej

    Jak ktoś jest na kupnie to można 50% taniej kupić:
    http://topazlabs.com/

    Nie wiem tylko jak długo trwa promo

  2. #2

    Domyślnie

    Dałem się nabrać - kliknąłem w link jak debil nie patrząc, że jest z refferalem...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #3

    Domyślnie

    Sugerujesz, że próbuje tutaj się dorobić? Jeszcze mnie stać na zakup softu, wkleiłem tak bo z niego kolejny kupujący ma mieć bonus 10$

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hackermuz Zobacz posta
    Sugerujesz, że próbuje tutaj się dorobić?
    Tego akurat nie sugeruję (choć akurat rzeczywiście tak to wygląda); sugeruję natomiast, ze takie celowe ukrywanie refferala przy podawaniu otwartym textem linka bez niego jest lamerskie.

    Porównałbym to do takiej oto sytuacji, że spotykam dawno niewidzianego kumpla na mieście, zaprasza mnie na piwko żeby pogadać, i jak już siedzimy i zawiązuje się rozmowa on wyciąga proszki Amwaya i rozpoczyna mi je po akwizytorsku prezentować, albo zaczyna mi wciskać kity o ubezpieczeniach życia, samochodu i wszystkiego, patrząc na mnie z udawaną troską.

    To nie jest karalne, ale budzi we mnie niesmak.

    Gdybyś nie ukrywał refferala i napisał po prostu mniej więcej tak: kto kliknie dostanie przy zakupie rabat, a ja dostanę od firmy plusa czy coś tam - sam bym kliknął, bo mnie to nic nei kosztuje. A tak kliknąłem, zorientowałem się dopiero wtedy, i niesmak pozostał.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #5

    Domyślnie

    promocje 50% na tego rodzaju softy są cały czas, nie ma sensu o tym zakładać nowych wątków, ciekawe jest dopiero gdy coś jest za darmo, jak było kiedyś z Topaz Restyle

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek z Nikonem też Zobacz posta
    promocje 50% na tego rodzaju softy są cały czas, nie ma sensu o tym zakładać nowych wątków, ciekawe jest dopiero gdy coś jest za darmo, jak było kiedyś z Topaz Restyle
    O ile ponownie pojawi się taka promocja, wątek się odświeży. Wcześniej nikt nie pisał chyba o tej akcji. Dziękuję hackermuz, zapomniałbym...
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Tego akurat nie sugeruję (choć akurat rzeczywiście tak to wygląda); sugeruję natomiast, ze takie celowe ukrywanie refferala przy podawaniu otwartym textem linka bez niego jest lamerskie.

    Porównałbym to do takiej oto sytuacji, że spotykam dawno niewidzianego kumpla na mieście, zaprasza mnie na piwko żeby pogadać, i jak już siedzimy i zawiązuje się rozmowa on wyciąga proszki Amwaya i rozpoczyna mi je po akwizytorsku prezentować, albo zaczyna mi wciskać kity o ubezpieczeniach życia, samochodu i wszystkiego, patrząc na mnie z udawaną troską.

    To nie jest karalne, ale budzi we mnie niesmak.

    Gdybyś nie ukrywał refferala i napisał po prostu mniej więcej tak: kto kliknie dostanie przy zakupie rabat, a ja dostanę od firmy plusa czy coś tam - sam bym kliknął, bo mnie to nic nei kosztuje. A tak kliknąłem, zorientowałem się dopiero wtedy, i niesmak pozostał.
    Widzisz z tego co zrozumiałem a poliglotą nie jestem, to osoba która dostaje ode mnie linka i wklepie adres email dostaje bonusa 10$ wychodziło by, że wtedy ktoś zamiast 25$ zapłaci za soft 15$. Z tego co się orientowałem ja nic z tego, że Ty klikniesz nie mam. Działalnie było w dobrej wierze ale jak ma tak być to odebrane to zepchnijcie ten wątek z forum w czeluści internetu.

  8. #8

    Domyślnie

    Skoro nic z tego nie masz, to tym bardziej nie rozumiem, po co usunąłeś swój numerek z jawnego linka, albo dlaczego go jednak dałeś w ukryciu, zamiast dać taki link, jaki napisałeś - do firmy i już.

    Poważnie. Nie to, żebym się teraz naśmiewał, kpił, czy coś. Poważnie, nie rozumiem. Zresztą nieważne, zapewne nie pierwsza i nei ostatnia rzecz, jakiej nie rozumiem w dzisiejszych czasach. Już mam nadzieję wyjaśniłem moje pobudki i nie ma co dalej ciągnąć, każdy sobie kliknie lub nie, w zależności co uważa.
    Ostatnio edytowane przez 2pompony ; 29-08-2014 o 12:50
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #9

    Domyślnie

    A, że tak głupio zapytam: co to w ogóle jest ten TOPAZ ADJUST?
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •