Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Promocja Adobe "Creative Cloud"

    Trochę tego...trochę tamtego...

  2. #2

    Domyślnie

    Creative Cloud sciagalo mi godzine, zalapalo po kilku podejsciach, serwery im piszcza...czas na przejscie na CC

  3. #3

    Domyślnie

    Widać duże zainteresowanie. W sumie za 40-50 zeta legalny cc i lightroom na rok kusi. Sam sie zastanawiam.
    Trochę tego...trochę tamtego...

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2012
    Miasto
    Rawa Maz.
    Posty
    185

    Domyślnie

    Chyba czegoś nie doczytałeś, albo ja nie doczytałem. Bo widzę 500 zł rocznie -- przez pierwszy rok, potem już normalnie.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tipsi Zobacz posta
    Chyba czegoś nie doczytałeś, albo ja nie doczytałem. Bo widzę 500 zł rocznie -- przez pierwszy rok, potem już normalnie.
    Chyba czegos nie doczytales, albo myslisz, ze mamy cos nie tak poukladane.
    Kazdy wie, ze to jest promocja na rok, jak kupisz w opcji platnosci miesiecznej to jest to €9.99 miesiecznie a jak kupisz w opcji "platny rok z gory" to masz dwa miesiace za free, nie wiem ile to bedzie w zlotowkach.
    Wiadome jest to, ze potem bedzie "normalnie", ale jak cena skoczy za wysoko to im ludzie pouciekaja a sadze, ze obecnie zarabiaja wiecej niz zarabiali wczesniej, bo piratow bylo o wiele wiecej niz legalnych licencji.
    Jezeli cena po roku podskoczy do obecnej "normalnej" €12.99 to nie jest zaden problem, poza tym zawsze mozna zrezygnowac i podpisac kolejna umowe na rok na nowych warunkach promocyjnych jak to zrobil moj znajomy, poczatkowo placil €45 miesiacznie, kiedy wyszla promocja dla fotografa (PS i LR) za €12.99 to po jednym telefonie do adobe zmieniono mu platnosc, ale umowa zostala przedluzona na rok od momentu zmiany, co jest i tak calkiem ok.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tipsi Zobacz posta
    Chyba czegoś nie doczytałeś, albo ja nie doczytałem. Bo widzę 500 zł rocznie -- przez pierwszy rok, potem już normalnie.
    Przez pierwszy 9.99 potem 12.99 więc raczej tragedii nie będzie. Poza tym jak napisał kolega wyżej zawsze po roku możesz zrezygnować.
    Trochę tego...trochę tamtego...

  7. #7

    Domyślnie

    Gdzie jest mowa o tych dwóch miesiącach za darmo bo nie mogę znaleźć ?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samson09 Zobacz posta
    Przez pierwszy 9.99 potem 12.99 więc raczej tragedii nie będzie.
    Nie zrozumiałeś. Po okresie promocyjnym nie za 12.99, tylko w cenie aktualnej dla końca promocji. Jeśli firma ustali ją sobie za parę miesięcy na 19.99 albo na 99.99 - to potem będzie po tyle, nie po 12.99.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #9

    Domyślnie

    Jak klikam na linkę z pierwszego postu, to mogę kupić CC (PS + LR) na rok w następujących cenach:
    - 10 euro - płacąc co miesiąc
    - 120 euro - płacąc za cały rok z góry

    Teraz pytania:
    1. W którym wypadku opłata roczna wychodzi 40-50 zeta?
    2. Gdzie jest ukryta oszczędność o której napisał Grzesiek?
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Czy oni wystawiają fakturę vat? Interesuje mnie subskrypcja roczna, płatność z góry za rok.



Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •