Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    w jakim jezyku tytul jest? Oba zdjecia ladne. 2. could be better gdyby nie ten cheap chinski t-shirt, w ktory, nota bene, dama na both zdjeciach odziana jest. P.S fingers na pierwszym planie 2. sa part of the dama? Swiatlo raczej do tytulu "wlasnie sie obudzilam (odziana w tania konfekcje)". hewe najs dej.
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 21-08-2014 o 06:59
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    w jakim jezyku tytul jest? Oba zdjecia ladne. 2. could be better gdyby nie ten cheap chinski t-shirt, w ktory, nota bene, dama na both zdjeciach odziana jest. P.S fingers na pierwszym planie 2. sa part of the dama? Swiatlo raczej do tytulu "wlasnie sie obudzilam (odziana w tania konfekcje)". hewe najs dej.
    1. Google nie boli, aby sprawdzić czym był inspirowany tytuł i praca, no ale po co, lepiej sobie pokpić z autorów, bo to takie polskie

    2. Nie wiem po czym autor komentarza wnosi że to tani t-shirt (zwłaszcza że to koszula) a jeśli nawet to nie rozumiem jaka jest miarka wartości odzienia do jakości zdjęcia... i w sumie nie interesuje mnie to, próżności unikam.

  4. #4

    Domyślnie

    Oba zdjęcia super, bardziej mi podchodzi 1 z względu na brak palców w kadrze i bardziej równomiene kolory ręki i twarzy.
    D3100, D7100 35 1.8G AF-S, Sigma 17-50 2.8 OS, Pentacon 50 1.8 MC, Nikon 85 1.8G, Metz 52 i zero wolnego czasu

  5. #5

    Domyślnie

    drogi kolego, poslugujac sie angielskim uzywam glowy a nie googla. Wyszukalem inkriminowany tytul- czy zrozumial kolega text? "A darkness coming" jest wyrwane z kontekstu, niezrozumiale i bledne. Uwage kolegi o tanim t-shirt (ktory jest koszula) uznaje za sluszna.
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 21-08-2014 o 08:58
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  6. #6

    Domyślnie

    mi się 2 bardzo podoba oprócz tych trzech palców w kadrze w lewym dolnym rogu
    Nikon D700 + Nikon 24-70 2.8 + SB-900
    B L O G

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    drogi kolego, poslugujac sie angielskim uzywam glowy a nie googla. Wyszukalem inkriminowany tytul- czy zrozumial kolega text? "A darkness coming" jest wyrwane z kontekstu, niezrozumiale i bledne. Uwage kolegi o tanim t-shirt (ktory jest koszula) uznaje za sluszna.
    A darkness coming- jest to tytuł utworu szwedzkiego zespołu Katatonia, napisz Pan im że jest niezrozumiałe i błędne, ja tylko jestem oddanym fanem od liceum i tak chciałem oddać hołd ulubionemu kawałkowi i tyle

  8. #8

    Domyślnie

    Poranne swiatło nie pasuje do tytułu.
    Koszula/t-shirt faktycznie tandetny, może jednak wróć do erotyki

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Koszula/t-shirt faktycznie tandetny, może jednak wróć do erotyki
    dzięki, przydatne to było

  10. #10

    Domyślnie

    Na co ten czarny pasek na drugim zdjęciu na dole?
    "Nikon"

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •