Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: z Lublina

  1. #1

    Domyślnie z Lublina

    Od jakiegoś czasu częściej goszczę z aparatem w Lublinie. Może z czasem coś się z tego ułoży. Choć sam Lublin raczej w ludziach będzie ukryty.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie rozumiem tego seta.
    Dla mnie to bezładnie porozrzucane pstryki.
    Wypijmy za blendy...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez galaza Zobacz posta
    Nie rozumiem tego seta.
    Dla mnie to bezładnie porozrzucane pstryki.
    szkoda, że nie trafiłem w Twoje rozumienie, może ma tu znaczenie, że mieszkasz w tym mieście
    odbieram w tej wypowiedzi jakąś złość, niechęć - więc emocje...

  4. #4

    Domyślnie

    Ani złości ani niechęci, po prostu nie widzę spoiwa między tymi obrazkami. Lokalizacja to trochę za mało.
    Wypijmy za blendy...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez galaza Zobacz posta
    Ani złości ani niechęci, po prostu nie widzę spoiwa między tymi obrazkami. Lokalizacja to trochę za mało.
    W zupełności się zgadzam, jednak jedynka mocno w porządku

  6. #6

    Domyślnie

    Mocno w porządku to ma autor wątku klatki z tego repo ale na blogu...
    Konkretnie:
    http://jaipur.format.com/lublin#7
    http://jaipur.format.com/lublin#9
    Tu jest spójnie i dla mnie streetowo wyłapane
    Wypijmy za blendy...

  7. #7

    Domyślnie

    w zdaniu wstępnym zaznaczyłem, że te zdjęcia się dopiero rodzą, może te, które się ostaną będą bardziej spójne, ale to dla mnie nie jest najważniejsze, nie tworzę "projektóW"
    bardziej stawiam na chwilę i prostą symbolikę, jak na 3 (dwa samotne byty, piękne i przemijające, oba w wycenie analityków rynku warte kilka złotych)
    może tez B&W bardziej Ci pasuje

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Jak patrzę na te starannie wyselekcjonowane kadry, to jednak odzywają się we mnie te emocje, o których pisałeś wyżej; Mieszkam w tym mieście i wiem, że by znaleźć takie malownicze (czytaj: obskurne) miejsca, trzeba się naszukać. W pierwszym secie przynajmniej ciepło i pogoda ładna, na tych dwóch kolejnych zimno, obskurnie, jakbyś reportaż z dalekiego wschodu robił
    Trochę bloguję.

  10. #10

    Domyślnie

    >>Bielack
    ja mam do tych miejsc bardzo pozytywne nastawienie, właśnie dlatego, że się jeszcze ostały - kiedyś się zmienią w modne nowobogackie pasaże
    co zaś się tyczy konieczności szukania takich miejsc, to jest to przecież samo centrum Starego Miasta, pierwsze zrobione 5 metrów od Bramy Grodzkiej, a drugie 50 m od Ratusza, więc o konieczności szukania ich nie ma mowy

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •