Witam.
Posiadam dwa obiektywy z mocowaniem Praktica B (Grzechem było by nie kupić jak na flomarku turek sprzedawał za 10 euro wraz z aparatem i lampą błyskową)
Moje pytanie jest następujące czy warto jest inwestować w Adapter PB->Nikon?
Na allegro znalazłem same adaptery do Canona leczu udało mi się znaleźć adapter na amazon.
Pod spodem przesyłam link do tego adaptery.
Proszę o opinie w tej sprawie.
http://www.amazon.co.uk/Fotodiox-Ada.../dp/B0095OLUU6
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami