Tak jak w temacie .
Używane body D5000 czy Nowe body 3200?
Szukaj
Tak jak w temacie .
Używane body D5000 czy Nowe body 3200?
Ja bym brał d3200 i kupił jakieś przyzwoite szkło do niego albo i dwa używane. Ergonomia w sumie podobna a d3200 ma już najnowocześniejsze instrumenty obrazowania z rodziny nikona. Moim zdaniem nie warto dokładac do d5000 chyba, że akurat którejś z jego opcji bardzo potrzebujesz ale jeśli o same fotki chodzi brałbym d3200.
posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum
Jak bym brał D5100. Tylko 150zł droższy od D3200, a bardziej funkcjonalny.
Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
Nikon D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1
A mieliście styczność z D3100?
z pozdrowieniami - KrzysiekNikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E
Kaczy92 co chwila masz jakies dziwne pomysly najpierw chesz kupic obiektyw zmiennogniskowy do 70-80mm a kupujesz Sigme 17-50, teraz chcesz kupic D5000 ktory mozna kupic jedynie uzywany za 600-700zl lub D3200 ktory kosztuje nowy 1250zl, widac ze sie napaliles sie jak szczerbaty na suchary a nie wiesz co z czym się je
D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo
Myślę, że po 10-miesięcznej przygodzie z D3100 również będę mógł w czymś pomóc...
Body i tak jest najmniej ważne. Co chcesz wiedzieć o tym d3100?Czy robi zdjęcia? Robi. Czy da się zrobić tym dobre zdjęcie? Da się (nie żebym sam robił jakieś wybitne, ale na pewno da się). Wszystko zależy od fotografa, od obiektywu, od obróbki.
D610 n 16-35 f4, S 35mm/1.4, S 50mm/1,4, 85mm/1.8G, sigma 150-600 C
http://500px.com/arekkruszka
FB MM
Skontaktuj się z nami