Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    wydaje mi sie ze bedzie i nowa 24 i 85 "A" bo maja juz 35-50 i 30mm pod DX "A" wypada odswiezyc 85 i cos z trojki 20-24-28 bo tez sa stare i maja tylko swiatlo 1.8, obecne UWA i zoom pod pelna klatke Sigmy tez nie sa zbyt dobre wiec tez pewnie pojawia sie nowe słoiki
    D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krokoo Zobacz posta
    [...]
    Potrzebuję szeroką stałkę do reportażu (głównie ze względu na bokeh) która będzie miała niezawodny focus.
    [...]
    Możliwości nad którymi się zastanawiałem:
    - Nikkor 24 1.4
    [...]
    Już bym się na Twoim miejscu dłużej nie zastanawiał.
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  3. #23

    Domyślnie

    Ja mogę polecić 28 1.8G. Oprócz obudowy, która wydaje się średnia (choć od 2 lat nic się z nim nie stało) to jest to bardzo dobry obiektyw. Ostry, szybki, przyjemny bokeh, ładna plastyka, fajna winietka na 1.8 Bawiłem się pewien czas 24 1.4, super szkło, duża winieta na 1.4, ale ostry i z ładnym bokehem (choć widać go w zasadzie widać tylko przy bliskich odległościach). Cena jednak zabija. Za tę cenę masz 28 i sigmę 35 i jeszcze zostaje Sam szukam ciągle czegoś w tej granicy jako zapas dla 28. Myślę nad 35 lub 16-28. Dlatego najlepiej jest podpiąć szkiełko i zobaczyć jak dana ogniskowa pasuje. Sam zastanawiam się ciągle jaka różnica jest między 28 i 35, niby blisko. Muszę zbadać to organoleptycznie
    FX+DX+Lęsy
    BLOG

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcdeq Zobacz posta
    [...]Cena jednak zabija[...]
    Autor o cenie raczej nic nie wspominał...
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  5. #25

    Domyślnie

    ale ja wspomniałem
    FX+DX+Lęsy
    BLOG

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •